مرور رده

چهره‌ها

ماجرای شفا گرفتن غلامرضا تختی در روز عاشورا

غلامرضا ۹ ساله بود. تب شدیدی گرفت. روز به روز حالش بدتر شد. دارو‌ها هم اثر نکرد. روز تاسوعا حالش بدتر شد. شب می‌خواست به تکیه برود، اما تب شدید امانش نداد.

دستمزد خیلی نجومی پژمان جمشیدی!

چند سالی هست که پژمان جمشیدی یکی از از بازیگران پولساز و البته گران قیمت ایران تبدیل شده است و همین مسئله باعث شده تا شرکت‌های زیادی برای تبلیغات محصولات خود به سراغ جمشیدی بیایند.

تصاویر جدید مدونا در جشن روز شکرگزاری

تصاویری از مدونا خواننده سرشناس ۶۳ ساله بهمراه ۵ فرزندش در روز شکرگزاری را مشاهده کنید. مدونا در مجموع ۶ فرزند دارد که ۴ نفر از آن‌ها را به سرپرستی گرفته است.

بازیگر در پناه تو: مهران مدیری کمک کرد از زندان آزاد شوم

رامین پرچمی که فاصله سال‌های ۱۳۹۷ تا ۱۴۰۰ را به علت شکلات مالی در زندان گذرانده است، می‌گوید از دوستانش خواهش کرده بود سه تومن، پنج تومن، ده تومن و... هرچه قدر می‌توانند جمع کنند تا او زودتر بیرون بیاید ولی در نهایت این کار را یک نفر انجام…

جنجال ویدئو تبلیغاتی رامبد جوان

رامبد جوان بازیگر سینما و تلویزیون و مجری برنامه خندوانه در اینستاگرامش ویدئویی تبلیغاتی برای رژیم‌های لاغری منتشر کرده است که در آن به گرانی‌های اخیر اشاره می‌کند.

ویدئو| عصبانیت شدید رضا رشیدپور: مجبور شدم از تهران بروم!

رضا رشیدپور مجری توانمند تلویزیون در گفتگو با مخاطبان صفحه‌اش به شدت از بی‌توجهی مسئولین به مشکلات مردم انتقاد کرد. او صحبت‌هایی را در این لایو اینستاگرامی مطرح کرد که هرگز در قاب تلویزیون امکان بیانش را نداشت و ندارد.
بارگذاری مطالب بیشتر