مرور رده

چهره‌ها

ویدئو| بخش حذف شده افتادن الیکا عبدالرزاقی از صندلی در مسابقه دورهمی

الیکا عبدالرزاقی که در مسابقه دورهمی میهمان مهران مدیری بود در واکنش به یک سوال هیجان زده شد و از صندلی‌اش افتاد که این قسمت در زمان پخش حذف شد. جالب اینجاست که این بخش در تیزر برنامه دورهمی پخش شده بود.

ویدئو| متلک سنگین عادل فردوسی‌پور به مدیر شبکه سه

عادل فردوسی‌پور در قسمتی از صحبت‌هایش در مراسم فارغ التحصیلی دانشگاه صنعتی شریف با کنایه‌ به مدیر شبکه سوم سیما گفت: برای ما هیچ وقت فرش قرمز پهن نکردند. شاید در مسیر پیشرفت، آدم‌هایی که در قواره شما نیستند، بالا دست شما باشند. ولی همه این…

دردسر سحر قریشی برای مسعود ده‌نمکی

تجربه نشان داده، تلویزیون آثار بازیگرانی که مسیری چون قریشی را پیش می گیرند، بایکوت می کند. با چنین پیشینه ای می توان حدس زد دادستان هم به فهرست آثار ممنوعه وارد شده است.

ویدئو| در سینمای ایران بازیگر ترنس داریم که از ترس ممنوع‌الکار شدن اعلام نمی‌کند!

بهنوش بختیاری در مصاحبه با رسانه تی‌وی‌پلاس گفت: اگر به عقب برگردم هرگز دیگر اظهارنظر سیاسی و اجتماعی نمی‌کنم. او همچنین مدعی شد در سینمای ایران بازیگری وجود دارد که ترنس است اما از ترس ممنوع الکار شدن اعلام نمی‌کند.

جاستین بیبر می‌خواهد بوکسور شود! +تصاویر

جاستین بیبر تنها به حرفه خوانندگی خود اکتفا نمی کند. گویا این بار می‌خواهد بوکسور شود و جای “جیک پل ” را بگیرد. جیک پل رکورد ۵-۰ را به عنوان یک بوکسور حرفه ای به دست آورد. او اولین مبارزه خود را در سال ۲۰۲۰ با همکار یوتیوبر AnEsonGib انجام…
بارگذاری مطالب بیشتر