مرور رده

چهره‌ها

ویدئو| سنگ مزار زنده‌یاد ارشا اقدسی

در چهلمین روز درگذشت ارشا اقدسی بدلکار سرشناس ایرانی سنگ مزار او آماده نصب شد. ارشا اقدسی در مزار پیمان ابدی به خاک سپرده شد به همین دلیل روی سنگ مزار او نام پیمان ابدی نیز دیده می شود.

عکس| طارمی عراقی شد

در نسخه جدید بازی فیفا ملیت ستاره ایرانی پورتو به اشتباه عنوان شده است.

قایدی و همسرش دوست نداشتند در ایران بمانند

ناصر فریادشیران پس از شکست استقلال مقابل الهلال عربستان اظهار داشت: بازی بسیار قابل قبولی را داشتیم. بازیکنان وظایف تاکتیکی خودشان را انجام دادند. در مقابل تیمی قرار گرفتیم که ثروتمند است و شرایط مالی خیلی مناسبی دارد. الهلال از بازیکنان…

ویدئو| گریه دخترها برای محمدرضا گلزار: من بمیرم اما گلزار مریض نشه!

اگر بخواهید دنیای بدون محمدرضا گلزار را تصور کنید... این سوالی است که مجری یک مجله اینترنتی از چند دختر و پسر می‌پرسد، اما در جواب اشک و گریه می‌بیند... جوانانی که موفقیت، آرزوها و زندگی خود را در عشق محمدرضا گلزار می‌بینند!

تشکر خانم بازیگر از کسانی که به او توهین می‌کنند

سوسن‌پرور با تشکر از کسانی که به‌خاطر ظاهرش به او توهین می‌کنند می‌گوید: ظاهر مهم است، اما قطعاً همه‌چیز نیست، علاقه‌مندان به این حرفه ایده‌ها و کار را از فضای مجازی آغاز کنند.

ویدئو| مهراد جم در پارک آب و آتش تهران؛ بازداشتی در کار نبود؟

در حالی که گمانه‌زنی‌هایی در خصوص بازداشت مهراد جم خواننده پاپ که به تازگی به ایران بازگشته وجود داشت اما ویدئویی از او در فضای مجازی منتشر شده که او را در پارک آب و آتش در حال سلفی گرفتن با هوادارانش نشان می‌دهد.

ویدئو| واکنش مضحک تتلو به افشاگری‌ میلاد حاتمی در تلویزیون

امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو خواننده ایرانی مقیم ترکیه در واکنش به افشاگری های میلاد حاتمی در بخش خبری 20:30 ویدئوی کوتاهی را منتشر کرد و گفت: من سایت (شرطبندی) ندارم اما اگر داشته باشم هم به کسی ربطی ندارد!

عکس جوانی هایده و مهستی با چادر!

انتشار عکسی قدیمی از دو خواننده زن قبل از انقلاب که ظاهرا برای قبل از ورود به دنیای موسیقی است، خبرساز شد.

مهراد جم بازداشت شد؟

مهرداد جم و دنیا جهانبخت، زوجی جنجالی که در روزهای گذشته خبر جداییشان حسابی سر و صدا به راه انداخته بود، حالا چند روزی است که خبر تازه‌ای از یکی از آنها یعنی مهراد جم وجود ندارد.
بارگذاری مطالب بیشتر