مرور رده

حوادث

ویدئو| انفجار مهیب در شیراز

تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، حاکی از وقوع انفجاری مهیب در خیابان «محراب» واقع در نزدیکی فروگاه «دستغیب» شهر شیراز است. علت این حادثه هنوز مشخص نیست.

ماجرای مرموز ناپدید شدن دختر جوان؛ جسدش پیدا شد، نامزدش نه! +عکس

پلیس فدرال آمریکا، اف‌بی‌آی، می‌گوید سرانجام پس از گذشت سه هفته از ناپدید شدن مرموز گبی پتیتو دختر جوان ۲۲ ساله‌ای که با نامزد خود به سفری تفریحی رفته بود بقایای جسد وی را در پارک ملی گراد تیتون ایالت وایومینگ پیدا کرده است.

ویدئو| وحشت زن جوان از حضور خرس در داخل اتومبیلش

یک زن جوان در روسیه قصد داشت از خانه خارج و سوار اتومبیل خود شود که با خرس سیاهی مواجه شد. او سبد سیب را از دست خود انداخت و وحشت زده به سمت داخل خانه فرار کرد. تعجب خرس از فرار زن جوان هم در نوع خود جالب توجه است.

قتل پدر به دست دختر جوانش +جزئیات

رئیس پلیس آگاهی استان البرز، گفت: دختر ۱۸ ساله ای که به دلیل اختلاف باپدرش او را به قتل رسانده بود، توسط پلیس آگاهی استان شناسایی و دستگیر شد.

آخرین دفاع حمید صفت بعد از قتل ناپدری‌اش

حمید صفت خواننده زیرزمینی که به اتهام قتل پدرخوانده‌اش در زندان به سر می‌برد در چهارمین جلسه محاکمه‌اش اتهام قتل عمد را انکار کرد و گفت تسلیم رأی دادگاه است.

بشنوید: زنی که به پلیس ۱۱۰ زنگ زد و پیتزا سفارش داد!

در شهر قم، شوهر سابق یک زن وارد خانه‌اش شده و برای وی مزاحمت ایجاد می‌کند، او هم به پلیس ۱۱۰ زنگ می‌زند و درخواست پیتزا می‌کند. ماموران وقتی متوجه ماجرا شدند، با مراجعه به خانه این زن، فرد مزاحم را دستگیر کردند.

خرید و فروش نوزاد در مشهد/ دریافت قانونی شناسنامه برای نوزادان!

با دستگیری سه عضو دیگر شبکه سازمان یافته کودک ربایی و خرید و فروش نوزادان در مشهد، ترفندهای اعضای این شبکه زیرزمینی برای بستری کردن زائوها در بیمارستان و دریافت قانونی شناسنامه برای نوزادان فروخته شده لو رفت.

قتل یا حادثه؛ کشف جسد سر بریده پسربچه پارس‌آبادی در نزدیکی خانه‌اش! +تصاویر

در حالی که خانواده پسر ۱۱ ساله پارس آبادی به نام عرفان گمان می کردند او در کانال آب غرق شده است،جسد این پسربچه که به قتل رسیده و سر از تنش جدا شده بود در نزدیکی خانه شان پیدا شد.

ویدئو| جدیدترین و عجیب‌ترین روش باز کردن ترافیک توسط راننده اعصاب‌خراب!

راننده کامیونی در مکزیک که از مسدود شدن خیابان توسط خودروها و ترافیک ایجاد شده بسیار عصبانی بود به شکل دیوانه واری تلاش کرد با کنار زدن خودروها راه را باز کند و به مسیر خود ادامه دهد.

ویدئو| شدت زلزله امروز صبح در مشهد را ببینید

زمین‌لرزه‌ای با قدرت ۵.۲ ریشتر صبح امروز قوچان در نزدیکی مشهد را لرزاند،. ویدئوی منتشر شده از یک فروشگاه در قوچان که شدت زمین‌لرزه را نشان می‌دهد، ببینید.

جدیدترین اظهارات پدر بابک خرمدین: آزادم کنید

تحقیقات در پرونده قتل بابک خرمدین و خواهر و شوهرخواهرش برای صدور کیفرخواست ادامه دارد و در همین حال پدر بابک خرمدین به قرار بازداشت خود اعتراض کرده و تقاضا کرده با قید وثیقه آزاد شود.
بارگذاری مطالب بیشتر