مرور رده

حوادث

چهارشنبه پرحادثه نیامده قربانی گرفت! +ویدئو

مدیرعامل هلال‌احمر آذربایجان غربی گفت: انفجار موادمحترقه در یک خانه در ارومیه باعث ریزش یک خانه شده. اين حادثه تاكنون ۳ فوتی و یک مصدوم و یک مفقودی در زیرآوار دارد.

فرو ریختن قسمتی از سقف استخر آزادی؛ ملی‌پوشان در فصل سرما انگار در خیابان درحال تمرین‌اند!

مربی تیم‌ملی شیرجه ایران با اشاره به اینکه قسمتی از سقف استخر آزادی فروریخته و بین شیشه‌های دور تا دور استخر فاصله افتاده است، گفت: متاسفانه شرایط به گونه‌ای است که در فصل سرما، دمای داخل استخر از بیرون سردتر است و گویی ملی‌پوشان در خیابان…

طلاق بعد از خرید ویلای شمال!

مرد جوان وقتی یک ویلا در شمال کشور خرید، هرگز تصورش را هم نمی‌کرد که همسرش به جای خوشحالی، عصبانی شود و تصمیم بگیرد برای همیشه به زندگی مشترک‌شان ‍پایان دهد.

جزئیات قتل زن ایرانی در مکزیک

زن ایرانی همراه شوهرش که مامور پلیس آمریکا است برای تفریح به مکزیک رفته بودند که شلیک مرگبار رقم خورد.

ویدئو| توضیح عجیب زاکانی درباره جزئیات مرگ پاکبان شهرداری تهران

انتخاب ویدئویی از علیرضا زاکانی، شهردار تهران منتشر کرده که او در واکنش قتل یک پاکبان گفت: شهرداری پیگیر حق و حقوق پاکبان فوت شده است. اما بیان ابعاد و جزییات مرگ پاکبان از حوزه اختیارات ما خارج است.

برای مبارزه با اعتیاد آدم کشتم!

با اعلام نظر پزشکی قانونی درباره سلامت روانی متهم به قتل ۵۰ ساله ای که مدعی بود برای مبارزه با اعتیاد به پا خاسته است، تحقیقات در این پرونده جنایی با صدرو کیفر خواست تکمیل شد و عامل این جنایت به زودی پای میز محاکمه می نشیند.

جزئیات جدید از انگیزه کشتن ۱۲ نفر در کرمان؛ پدر و برادرهای قاتل ۱۰ سال پیش دختر خانواده را کشته بودند!

قاتل که اسمش بهرام بود آن زمان ۱۲ سال داشت و شاهد ماجرای قتل خواهرش بود. همین موضوع به کینه تبدیل شد و او روز حادثه پس از مشاجره لفظی به خانه خانواده‌اش می‌رود و ۱۲ نفر از آنها را با اسلحه کلاشینکف به قتل می‌رساند.

نسخه پلید پیرزن رمال برای پسری که در خواستگاری‌ها جواب رد می‌شنید

پسر سارق می‌گوید: آنقدر به من گفتند بختت را بسته‌اند و یک رمال و آیینه‌بین می‌تواند بختت را باز کند که به سراغش رفتم. او دارویی داد که وقتی می‌خوردم حالتی به من دست می‌داد که دوست داشتم هیجان را تجربه کنم. حس سرقت هیجان زیادی داشت و با…

باج‌گیری‌ سریالی از خارجی‌ها در نقش مامور پلیس

مرد زورگیر گفت: این اواخر کمی حواس‌پرت شده‌ام! رفتم وارد یک ساختمانی شدم که قبلا از نگهبانان و کارگران ساختمان نیمه‌کاره اخاذی کرده بودم. آنها مرا شناختند و زنگ زدند به پلیس. به همین راحتی دستگیر شدم.
بارگذاری مطالب بیشتر