مرور رده

حوادث

دنده عقب جان عابر پیاده را گرفت

معاون آموزش پلیس راهور تهران بزرگ از فوت عابر پیاده مرد ۵۵ ساله بدلیل حرکت دنده عقب و برخورد سواری سوزوکی با وی در محدوده فرودگاه مهرآباد خبر داد.

نزاع چند ساله بالاخره به قتل انجامید +تصاویر

حکم قصاص نفس عامل جنایت در یک نزاع خیابانی مشهد، در حالی به تایید قضات دیوان عالی کشور رسید که در نزاعی قبل از این حادثه تلخ، بخشی از جمجمه و شش های قاتل آسیب دیده و توسط پزشکان ترمیم شده بود!

ماجرای حمله دزد چاقوکش به ماموران

همه درآمدم در صافکاری و نقاشی خودرو را صرف رفیق بازی و خرید موادمخدر می کردم تا این که آخرین بار وقتی به جرم خرید و فروش خودروهای سرقتی سه سال از عمرم را پشت میله های زندان گذراندم با خودم عهد کردم که دور شیشه و کریستال را خط بکشم اما ...

محاکمه قاتل مست که به اشتباه آدم کشت!

پسر جوان که هنگام مستی مرتکب قتل شده بود، در حالی پای میز محاکمه ایستاد که مدعی شد مقتول را نمی‌شناخته و از این جنایت ابراز پشیمانی کرد.

قاتلی که عاشق تحصیل بود بخشیده شد

قاتل باید علاوه بر پرداخت دیه به محض آزادی از زندان، استان ایلام را ترک کند»‌ این یکی از شروط خانواده مقتول برای بخشش قاتلی بود که 4سال پیش و در جریان اختلاف بر سر هواداری از تیم فوتبال جوان دیگری را به قتل رساند.

اسیدپاش شاهین‌شهر باعث کابوس‌های زن و دختر بچه‌ای که مورد حمله قرار گرفتند

چند روز پس از حادثه اسیدپاشی در شاهین‌شهر اصفهان که در جریان آن مردی روی چندین نفر ازجمله زنی همراه با دختر نوجوانش اسید پاشید، این زن می‌گوید هنوز کابوس می‌بیند و ترس و وحشت حادثه از ذهن خودش و دخترش بیرون نمی‌رود.

درگیری هووها برای مراقبت از شوهری که خودکشی کرد!

وقتی به خاطر یک پیامک مشکوک با همسرم به مشاجره پرداختیم و او هم در همان حالت خشم و عصبانیت دست به خودکشی زد، ناگهان زن غریبه ای خودش را به بیمارستان رساند و مدعی شد خودش از بیمار مراقبت می کند و...

ویدئو| ماجرای ثواب و کباب در نیویورک!

به گفته ی پلیس نیویورک، فرد نیکوکاری که به قصد کمک کت خود را درآورد تا روی مردی که در پیاده‌روی منهتن خوابیده است بیاندازد، مورد حمله وحشیانه و دزدی همان مرد قرار گرفت.

امواج سونامی به ژاپن رسید

بخش هایی از ژاپن در حالی با سونامی مواجه شده که چندی پیش هشدار وقوع سونامی برای بخش هایی از خاک آمریکا و کانادا نیز پس از وقوع آتشفشان زیردریایی در مجمع الجزایر "تونگا" در اقیانوس آرام صادر شده بود.

منشا صدای انفجار در استان همدان مشخص شد

معاون سیاسی و امنیتی استانداری همدان با اشاره به شنیده شدن صدای انفجار در در یکی از شهرستان های استان همدان گفت: همه دستگاه‌ها و نهادهای امنیتی، انتظامی و اطلاعاتی به دستور استاندار بسیج شدند تا منشاء این صدای انفجار را بیابند.

گم شدن یک کارمند در ریزش کوه

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: به دلیل بارش باران و ریزش کوه، یک نفر در آزاد راه «پل زال» - خرم‌آباد مفقود شده است.
بارگذاری مطالب بیشتر