مرور رده

حوادث

تصادف قطار با تیبا در شهر ری! +عکس

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری باقرشهر از برخورد قطار با یک خودرو در محدوده روستای «ده خیر»شهرری خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته است.

قتل با بیل در ساختمان نیمه کاره!

کارگر ساختمانی که در یک درگیری خونین با ضربات بیل همکارش را مجروح کرده بود پس از مرگ وی در بیمارستان به اتهام قتل بازداشت شد.

ترک ایران مجازات جرم ۳تبعه افغان!

مرد افغانستانی که با همدستی دو همولایتی اش به اتهام سرقت از یک خانه در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شده بودند به حبس و طرد از کشور محکوم شدند.

آیا قاتل محیط‌بان قصاص می‌شود؟

تحقیقات پلیس برای دستگیری عامل قتل برومند نجفی، محیط‌بانی که به اتهام قتل به قصاص محکوم شده بود همچنان در جریان است و هنوز مأموران نتوانسته‌اند قاتل و همدستش را دستگیر کنند.

داماد قاتل خانواده زنش را به آتش کشید!

داماد عصبانی که با خانواده همسرش دچار اختلاف و درگیری شده بود مادر و برادر همسرش را با چاقو به قتل رسانده و ۳نفر دیگر را نیز مجروح کرده بود ساعتی پس از جنایت دستگیر شد.

زلزله ۹ ریشتری این مناطق ایران را تهدید می‌کند!

استاد پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله گفت: در سال ۲۰۱۳ خانم اشمیتز آلمانی و همکارانش تحقیقی درخصوص زلزله در منطقه مکران ایران منتشر و در آن احتمال وقوع زلزله ۹ ریشتری را هم مطرح کردند.

زیرکی مرد مسافرکش سارق مسلح را به دام پلیس انداخت

وقتی مدیر یک دفترخدمات مسافرتی و جهانگردی ورشکست شد و بدهی میلیاردی بالا آورد، نقشه سرقت مسلحانه از طلافروشی را کشید اما پلیس‌بازی یک مسافرکش اینترنتی موجب شد تا نقشه او نافرجام باقی بماند.

نسخه طلایی مرد رمال برای دختر نوجوان!

«۱۷قطعه طلا را در گورستانی دفن کن و روز بعد آن را از دل خاک بیرون بکش و نزد من بیاور تا وردی بخوانم و مشکلاتت حل شود». مرد رمال با این نسخه عجیب به راحتی توانست دختر نوجوان را فریب دهد.

سفر پسر نوجوان به پایتخت برای دیدن معشوق به قتل ختم شد!

نوجوان ۱۷ساله که برای دیدن دوست اینستاگرامی خود به پایتخت سفر کرده بود به دام سارقی گرفتار شد و اموالش را از دست داد. همین باعث شد که برای جبران خسارت تصمیم به سرقت بگیرد اما نخستین سرقت او همراه با جنایتی هولناک بود.
بارگذاری مطالب بیشتر