مرور رده

جهان

آخرین آمار کرونا در جهان دوشنبه ۲۶ اردیبهشت

شمار مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان تاکنون به ۵۲۱ میلیون و ۲۶۶ هزار و ۶۰۸ نفر رسیده است. مرگ شش میلیون و ۲۸۸ هزار و ۴۷۵ نفر بر اثر این بیماری تأیید شده و ۴۹۱ میلیون و ۹۱۲ هزار و ۳۹۱ نفر از مبتلایان نیز بهبود یافته‌اند.

تحریم‌های روسیه باقی می‌مانند

وزیر امور خارجه آمریکا گفت که جنگ اوکراین ناتو را قوی‌تر و متحدتر کرده است و تمام کشورهای عضو ائتلاف نظامی ناتو متعهد هستند تحریم‌های ضد روسی را تا زمانی که ضرورت داشته باشد، حفظ کنند.

آمار جهانی کرونا یک‌شنبه ۲۵ اردیبهشت/ مرگ بیش از ۶٫۲میلیون مبتلا

شمار مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان تاکنون به ۵۲۰ میلیون و ۹۱۸ هزار و ۷۹۵ نفر رسیده است. مرگ شش میلیون و ۲۸۷ هزار و ۸۳۰ نفر بر اثر این بیماری تأیید شده و ۴۷۵ میلیون و ۳۴۴ هزار و ۲۳۴ نفر از مبتلایان نیز بهبود یافته‌اند.

آبروریزی بین‌المللی اسرائیل؛ صدای آمریکا هم درآمد +ویدئو

حمله نظامیان اسرائیلی به تشییع‌کنندگان پیکر شیرین ابوعاقله، خبرنگار شبکه الجزیره در بیت‌المقدس واکنش‌های گسترده‌ای را از سوی رسانه‌ها، جامعه جهانی و نهاد‌های بین‌المللی به همراه داشته است.

عکس| برج خلیفه و قبر خلیفه!

مقایسه تصویر برج خلیفه که دستاورد دوران حکمرانی شیخ خلیفه بن زاید بود، با قبر ساده او که روز گذشته به خاک سپرده شده، در شبکه‌های اجتماعی موردتوجه قرار گرفت.

ببینید: شیرین ابوعاقله، عروس بیت‌المقدس

در پی به شهادت رسیدن شیرین ابوعاقله، خبرنگار شبکه الجزیره توسط نظامیان رژیم صهیونیستی، کارتونیست‌های جهان عرب دست به قلم شدند و طرح‌هایی را به یاد این خبرنگار شهید منتشر کردند

آمار جهانی کرونا شنبه ۲۴ اردیبهشت/ مجموع مبتلایان از ۵۲۰ میلیون نفر گذشت

شمار مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان تاکنون به ۵۲۰ میلیون و ۴۰۶ هزار و ۱۰۰ نفر رسیده است. مرگ شش میلیون و ۲۸۶ هزار و ۷۳۴ نفر بر اثر این بیماری تأیید شده و ۴۷۴ میلیون و ۹۷۱ هزار و ۸۵۸ نفر از مبتلایان نیز بهبود یافته‌اند.

چهره جنجالی سیاسی آمریکا درگذشت

رابرت مک فارلین، مشاور امنیت ملی دولت رونالد ریگان، رئیس‌جمهور اسبق آمریکا در ۸۴ سالگی درگذشت. وی تنها مقام دولت ریگان بود که به صورت رسمی مقصر رسوایی موسوم به «ایران-کنترا» شناخته شد.

بازداشت رئیس اداره بهداشت طالبان و یک زن هنگام رابطه حرام/ مورد عجیبی که با دو نام مختلف در دو استان مسئولیت دارد!

نیروهای اداره اطلاعات طالبان، رئیس اداره صحت عامه (بهداشت) طالبان در استان سرپل افغانستان را نیمه‌شب پنج‌شنبه، هنگام برقراری رابطه جنسی خارج از ازدواج با یک زن که خود را ساکن شهر شبرغان معرفی کرده است، بازداشت کردند.