مرور رده

جهان

حکم سنگین برای یک زن به خاطر چند توئیت!

یک دادگاه در عربستان یک بانوی شیعه عربستانی را به علت فعالیت‌هایش در توئیتر و دنبال کردن صفحات گروه‌های مخالف به ۳۴ سال زندان محکوم کرد.

آمار جهانی کرونا پنج‌شنبه ۲۷ مرداد

بنابر جدیدترین آمار رسمی همه‌گیری کرونا، مجموع مبتلایان به این بیماری در جهان تاکنون به ۵۹۸ میلیون و ۱۹۷ هزار و ۳۱ نفر رسیده و مرگ شش میلیون و ۴۶۳ هزار و ۸۷۹ بیمار کووید نیز تأیید شده است.

تعطیلات خانواده بایدن در عمارت ۲۰ میلیون دلاری!

جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا تعطیلات تابستانی خود را همراه با خانواده‌اش در یک عمارت ساحلی ۲۰ میلیون دلاری در کارولینای جنوبی می‌گذراند؛ بدون اینکه بابت آن حتی یک سنت بپردازد!

قیمت ارزهای دیجیتال پنج‌شنبه ۲۷ مرداد/ خطری که دارندگان بیت‌کوین را تهدید می‌کند

تجزیه و تحلیل قیمت بیت‌کوین نشان می‌دهد که خریداران در وضعیت نامساعدی قرار دارند. روز گذشته قیمت پس از شروعی ضعیف افزایش یافت و بالاترین سطح ۲۴هزار و۴۴۸.۴۰ دلار را آزمایش کرد. با این حال، به سرعت مسیر خود را معکوس کرد و میانگین متحرک نمایی…

قابلیت جدید واتس‌اپ برای گروه‌ها +عکس

قابلیت جدید واتساپ به مدیر گروه این امکان را می‌دهد تا تصمیم بگیرد که چه کسی به گروه ملحق شود. پس از فعال شدن این ویژگی، در صورت درخواست یک فرد برای پیوستن به گروه، ادمین یک اعلان دریافت خواهد کرد.

آمار جهانی کرونا چهارشنبه ۲۶ مرداد/ هند و فرانسه همچنان در بالای جدول

بنابر جدیدترین آمار رسمی همه‌گیری کرونا، مجموع مبتلایان به این بیماری در جهان تاکنون به ۵۹۷ میلیون و ۱۸۴ هزار و ۶۶۹ نفر رسیده و مرگ شش میلیون و ۴۵۹ هزار و ۸۱۳ بیمار کووید نیز تأیید شده است.

جان بولتون: ترامپ در مورد سندها دروغ می‌گوید

جان بولتون معتقد است که «به احتمال خیلی زیاد» ادعای دونالد ترامپ درباره از طبقه‌بندی خارج شدن اسنادی که پلیس فدرال آمریکا هفته گذشته در عمارت شخصی او (مارالاگو) ‌پیدا کرد، دروغ است.

آمار جهانی کرونا سه‌شنبه ۲۵ مرداد/ ثبت بیش از ۵۹۶ میلیون مبتلا تاکنون

بنابر جدیدترین آمار رسمی همه‌گیری کرونا، مجموع مبتلایان به این بیماری در جهان تاکنون به ۵۹۶ میلیون و ۱۷۶ هزار و ۹۵۵ نفر رسیده و مرگ شش میلیون و ۴۵۶ هزار و ۹۵۱ بیمار کووید نیز تأیید شده است.

تصاویر| جشن خیابانی طالبان برای تصرف کابل

در اولین سالگرد سقوط کابل و تصرف آن توسط طالبان، طرفداران و نیروهای طالبان در چهارراه مسعود و نزدیک سفارت آمریکا در کابل تجمع کرده و در حمایت از طالبان شعار سر دادند.
بارگذاری مطالب بیشتر