مرور رده

مجله تازه

چرا می‌خواهیم شبیه دیگران باشیم؟!

همیشه زندگی دیگران برایمان جذاب‌تر از زندگی خودمان است. همیشه ما باید تلاش کنیم شبیه آنهایی باشیم که می‌پسندیم. امروزه فضای مجازی مصداقی بارز از همین تلاش برای شبیه هم شدن است.

اعتراض فعالان حقوق بشر به خرید باشگاه نیوکاسل توسط عرب‌ها +عکس

در پی تملک باشگاه نیوکاسل یونایتد توسط مالکان سعودی، هوادارن این باشگاه با پوشاندن سرشان با تکه ای پارچه در حال تمجید از مالکان جدید باشگاه هستند. این در حالی است که فعالان حقوق بشر در خارج از باشگاه در حال اعتراض به خاطر قتل جمال خاشقجی…

آداب و معاشرت رفتار با مبتلایان به سرطان چیست؟

عکس‌العمل ما، چه تاثیری بر مبتلایان به سرطان دارد؟! وقتی کسی برگه آزمایش را نشان شما می‌دهد و می‌گوید که مبتلا به سرطان است، شما باید عکس‌العملی حساب شده و منطقی داشته باشید

رفتارهای روزمره که نشانه بی‌ادبی است!

بسیاری از ما حتی حواسمان نیست که ممکن است کارهای ساده که هر روز آن‌ها را انجام می‌دهیم، بی‌ادبی تلقی شود. شکستن این عادت‌ها کار سختی نیست، بنابراین بهتر است از همین حالا شروع کنیم.

علایم سرطان‌ را قبل از جدی شدن آن بشناسید

یکی از موضوعاتی که همیشه محل تحقیق و بررسی پژوهشگران پزشکی بوده، بحث علایم سرطان‌ها در بدن انسان است. محققان به دنبال راه‌های تثبیت‌شده‌ای هستند که بتوانند فرد مبتلا را زودتر وارد چرخه درمان کنند.

نگران سلامتی‌تان هستید؟ هم شکلات بخورید هم روغن!

می‌گوییم کربوهیدرات چاقمان می‌کند، نان نمی‌خوریم، امروز وزنمان بالا رفته و شام نمی‌خوریم و فکر می‌کنیم یک شکلات تمام معادلات تغذیه سالممان را خراب می‌کند. این باورهای غلط در مورد غذا و واقعیت آن را در این مطلب بخوانید.

حرف‌های احساسی آنجلینا جولی درمورد کتاب تازه منتشرشده‌اش

کتاب آنجلینا جولی، بازیگر هالیوود و سفیر ویژه کمیساریای عالی سازمان ملل متحد برای پناهندگان با نام «حقوق‌تان را بدانید» اخیراً منتشر شده و او هنگام به اشتراک گذاشتن خبر چاپ آن در اینستاگرام حسابی احساساتی شد.

این مسکن‌های طبیعی را جایگزین قرص کنید

عوارض جانبی انواع تسکین دهنده‌های التهاب و درد، ممکن است تا سال‌ها بعد خود را نشان ندهند و سلامت اندام‌های حیاتی شما مانند کلیه‌ها و کبد را نشانه گیری کنند.

خواب خوب را با این راهکارها تجربه کنید

داشتن یک خواب باکیفیت و آرام برای بسیاری از افراد به یک آرزو تبدیل شده است. مسئله‌ای که در دنیای پراسترس امروز، شدیدتر شده است. با هم، چند نکته مهم برای رسیدن به خواب خوب را مرور می‌کنیم.

پوست‌ تخم‌مرغ را هیچ وقت دور نریزید!

از همین لحظه دیگر پوست‌های تخم‌مرغ را دور نیندازید، آنها را در یک سبد جمع کنید تا خشک شوند سپس آنها را پودر کنید. با پوست‌های تخم‌مرغ خیلی کار داریم.

این نشانه‌ها می‌گویند شما وسواس نظافت دارید

احتمالا ً جواب‌های زیادی در مورد مرز بین وسواس و تمیزی وجود دارد اما اگر تمیز کردن شما باعث ایجاد مسئله و پیامدهای منفی در خودتان یا عزیزانتان شده است، ممکن است نزدیک به تمیزکردن وسواسی و یا مبتلا به آن باشید.
بارگذاری مطالب بیشتر