مرور رده

یeditors-choice

ماجرای زندگی رتبه ۱۳۶ کنکور ریاضی که دزد و معتاد شد! +عکس

چند روز قبل نیروهای تجسس کلانتری سناباد مشهد، طرح ویژه ای را برای مبارزه با سرقت های خیابانی آغاز کردند. آن ها که با صدور دستوری از سوی سرهنگ حسین دهقان پور (رئیس پلیس مشهد) وارد یک عملیات ضربتی شده بودند، حوزه استحفاظی کلانتری را زیر چتر…

وحشت احمدی‌نژاد از مقایسه شدن با رئیسی!

محمود احمدی‌نژاد این روزها به هر ریسمانی چنگ می‌زند تا ادعاها درباره شباهت دولت رئیسی به دولت خودش را نفی و انکار کند. علت ترس احمدی‌نژاد چیست؟

ویدئو| متلک سنگین عادل فردوسی‌پور به مدیر شبکه سه

عادل فردوسی‌پور در قسمتی از صحبت‌هایش در مراسم فارغ التحصیلی دانشگاه صنعتی شریف با کنایه‌ به مدیر شبکه سوم سیما گفت: برای ما هیچ وقت فرش قرمز پهن نکردند. شاید در مسیر پیشرفت، آدم‌هایی که در قواره شما نیستند، بالا دست شما باشند. ولی همه این…

دردسر سحر قریشی برای مسعود ده‌نمکی

تجربه نشان داده، تلویزیون آثار بازیگرانی که مسیری چون قریشی را پیش می گیرند، بایکوت می کند. با چنین پیشینه ای می توان حدس زد دادستان هم به فهرست آثار ممنوعه وارد شده است.

رایزنی‌ها در وین پس از سفر مورا به تهران/ قفل مذاکرات برجام شکسته شد؟

پس از سفر انریکه مورا، دیپلمات اتحادیه اروپا و هماهنگ‌کننده مذاکرات وین به تهران، گفته می‌شود مذاکرات متوقف‌شده برای احیای برجام «رفع انسداد» شده و رایزنی‌ها برای رفع «موانع دشوار» باقی‌مانده ادامه خواهد یافت.

آبروریزی بین‌المللی اسرائیل؛ صدای آمریکا هم درآمد +ویدئو

حمله نظامیان اسرائیلی به تشییع‌کنندگان پیکر شیرین ابوعاقله، خبرنگار شبکه الجزیره در بیت‌المقدس واکنش‌های گسترده‌ای را از سوی رسانه‌ها، جامعه جهانی و نهاد‌های بین‌المللی به همراه داشته است.
بارگذاری مطالب بیشتر