مرور رده

editors-choice

تهدید جدید فیفا: زنان باید در همه مسابقات ملی و باشگاهی حضور داشته باشند! +عکس

با انتشار نامه فدراسیون جهانی فوتبال به فدراسیون فوتبال ایران که حاوی نکات قابل توجه و هشدار دهنده‌ای است مشخص شد که فیفا عزمش را برای ورود زنان به استادیوم های ایران جزم کرده است.

ویدئو| ضدحال سنگین زنده‌یاد علی انصاریان به رامبد جوان: متنفرم از این کار…

علیرضا جعفرزاده تدوینگر سینما بخش‌هایی از برنامه خندوانه با حضور رامبد جوان با تکیه کلام‌های معروفش را با بخش‌هایی از صحبت‌های زنده یاد علی انصاریان در برنامه همرفیق میکس کرده که ترکیب قابل توجهی از آب درآمده و با بازتاب ویژه‌ای هم در فضای…

واقعیت‌های پشت‌پرده از دور هفتم مذاکرات وین

پس از پایان دور هفتم مذاکرات، شاهد دو دیدگاه متفاوت از سوی ستون های شرقی و غربی برجام بودیم. در سمت غرب افرادی چون رئیس‌جمهور فرانسه این دور از گفت وگوها را بدون پیشرفت ارزیابی کردند و در طرف مقابل نماینده چین با امیدواری از آینده صحبت کرد.

مذاکرات وین؛ برجام در دو راهی احیا یا فروپاشی؟

با توجه به ترکیب هیئت مذاکره کننده ایرانی در وین پیش‌بینی می‌کردم با استفاده از یک دیپلماسی نرم احتمالا قضیه در همین دوره هفتم فیصله پیدا کند، اما با توجه به انتظاراتی که ایران مطرح کرده بود، مذاکرات با شکست روبرو شد.

سرزده با رئیسی در ۱۰۰ روز

ابراهیم رئیسی امشب گزارش عملکرد صد روزه دولت خود را ارایه خواهد کرد. دولتی که در مهار کرونا موفق بوده اما در مهار تورم، مدیریت بحران محیط زیست و البته تنش در سیاست خارجی چندان درخشان عمل نکرده است...

فوری| انفجار مهیب در نطنز

ساعتی پیش صدای مهیبی در منطقه بادرود شهرستان نطنز شنیده شد. درپی این اتفاق برخی از مردم محلی برای مشاهده و کنجکاوی بر اثر صدا و انتشار دود در روستای عباس آباد بادرود تجمع کرده بودند.

کالاهایی که از سبد مصرفی خانوار حذف می‌شوند +جدول مقایسه قیمت

زارش‌های رسمی نشان می‌دهد که در آبان ماه سال جاری از ۵۳ قلم کالای خوراکی منتخب که در طرح‌های آمارگیری مورد استفاده قرار می‌گیرند، ۳۸ قلم آن تغییرات قیمتی بالاتر از نرخ تورم نقطه‌ای ۳۵.۳درصد داشته‌اند.

گره‌های مذاکرات وین کجاست؟

فکر می‌کنم دور هفتم گفت و گوهایی که در وین انجام شد، همانطور که از پیش هم انتظار می‌رفت به بیان دیدگاه‌های طرفین برای موضوعات مورد اختلاف و سنجیدن جدیت طرفین، گذشت. البته انتظاری هم نمی‌رفت که در این دور اختلافی حل و فصل شود یا دیدگاه‌ها به…
بارگذاری مطالب بیشتر