مرور رده

خبر ویژه

اسرائیل نگران عقب‌نشینی آمریکا به نفع ایران در مذاکرات

رسانه صهیونیستی "کان" تأکید کرد که با ارسال پاسخ ایران، اسرائیل نگران است که امریکا در مسائل مربوط به بازرسی تأسیسات هسته‌ای ایران و افزایش غنی‌سازی اورانیوم و محدودیت‌های مطرح شده در توافق هسته‌ای به نفع ایران عقب‌نشینی کند.

سرنوشت مذاکرات هفته آینده مشخص می‌شود/ آخرین جزئیات فینال ایران و آمریکا در وین

ایران براساس توافقنامه، برنامه هسته‌ای خود را به حالت قبلی باز خواهد گرداند. پس از لغو محدودیت ها، ایران می تواند، عرضه نفت خود را افزایش دهد، اما از سال آینده، این افزایش تاثیر چندانی در بازار جهانی نخواهد داشت.

تاثیر زمزمه‌های مذاکرات احیای برجام بر بازارارهای مالی ایران

قیمت دلار طی یک سال بیش از ۲۹ درصد رشد داشته است و یکی از بازار‌های ملتهب بوده و این درحالی است که همین نرخ نیز ناشی از تلاش دولت برای کنترل قیمت دلار بوده است. با سیگنال مثبت از مذاکرات، قیمت دلار کاهش یافت؛ بنابراین احیای برجام به نظر…

شش شرط ایران برای توافق در وین/ نامه شبانه ایران به اروپا

حسین امیرعبداللهیان گفته است که تصمیم این است که چنانچه خطوط قرمز و حقوق ما رعایت شود توافق انجام شود. پس‌ازاین اظهارنظر برخی خبر داده‌اند که به‌زودی توافق میان طرفین امضا می‌شود، گروهی دیگر از کارشناسان نیز اعتقاددارند که هنوز تا «توافق…

با امضای پیش‌نویس اتحادیه اروپا سند مرگ برجام امضا می‌شود!

یک کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: پیش‌نویسی که در حال حاضر مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به دو طرف اصلی ماجرا یعنی ایران و آمریکا ارائه کرده، هیج ارتباطی به برجام ندارد و در واقع یک تواقق جدید است.

توافق در وین بیش از هر زمان دیگری در دسترس است!

مذاکرات هسته‌ای در وین تقریبا پس از شش ماه وقفه از سر گرفته شده است. دور کنونی مذاکرات عمدتا، به بحث در مورد یک پشنهاد مصالحه از قبل آماده شده اختصاص دارد. جزئیاتی از مذاکرات را در ادامه می‌خوانید.

اظهارات معاون سیاسی دفتر رئیسی در مورد تصمیم نهایی ایران برای توافق در وین

محمد جمشیدی، معاون سیاسی دفتر رئیسی در صفحه شخصی خود در توئیتر در مورد گمانی‌زنی‌ها درباره نهایی شدن تصمیم ایران درباره پیشنهاد اروپا در مذاکرات برجام اعلام کرد که بررسی ها ادامه دارد.

شرط اصلی و نهایی ایران برای احیای برجام/ تلاش طرفین برای افزایش اهرم فشار

به رغم آنکه اتحادیه اروپا مدعی شده برای مذاکره بر سر احیای برجام مسئله قابل گفتگویی باقی نمانده، اما مشاور تیم مذاکره کننده ایران رسیدن به توافق را مشروط به حل پرونده اتهامات شورای حکام علیه ایران دانسته است.

ویدئوی جدید از محمود خاوری در کانادا!

برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی با انتشار ویدئویی، از آفتابی شدن محمود خاوری، متهم ردیف اول اختلاس سه هزار میلیارد تومانی بانک ملی ایران در یک مرکز خرید در کانادا خبر دادند.
بارگذاری مطالب بیشتر