مرور رده

ایران

راه دیگری جز همکاری با آژانس نداریم

تحلیلگر مسائل سیاست خارجی گفت: اگر برنامه هسته ای بیش از هزینه های اقتصادی منفعت برای کشور دارد، یک رویکرد را باید پیش بگیریم اما اگر آن طور نیست باید براساس منافع ملی یک تصمیم سیاسی گرفت و با آژانس همکاری کرد تا این مشکلات حل شود.

زلزله در بازار طلا و سکه/ ربع سکه ۱۰ میلیونی شد

سیگنال بازگشایی سفارت ایران در عربستان، بازارهای مالی را با روند کاهشی همراه کرد. امروز نیز قیمت طلا و سکه کاهش قابل توجهی داشت اما معامله‌گران با رویکرد تورم، این روند نزولی را موقتی می‌دانند.

با هر ترفندی قالیباف را رئیس‌جمهور کنید!

درون‌مایه حرف‌های قالیباف: اگر به من رأی بدهید(در انتخابات) مشکلات ظرف مدت کوتاهی حل می‌شود اما اگر رأی ندهید، باید حالا‌حالاها بسوزید و بسازید.

شرط ایران برای امضای متن توافق هسته‌ای/ تهران و واشنگتن در آستانه توافق!

به نظر می‌رسد برجام موقت، بیشتر خواست کشور‌هایی اروپایی و آمریکا است که تلاش دارند ایران بیش از این جلو نرود. به ظن آنان، اگر ایران از این سطح جلوتر برود به سمت تولید سلاح حرکت خواهد کرد.

ساعت شروع کار این افراد شناور می‌شود

معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور عنوان کرد: مقرر شد مسئله شناور بودن ساعت شروع ساعت کار بانوان بخش‌نامه و ابلاغ شود تا بانوانی که کودک خردسال دارند از این مزیت برخوردار شوند.

ساعت کاری کارمندان دولت از ۶ صبح تا ۱۴:۴۵

بر اساس اعلام سازمان اداری و استخدامی، ساعت کاری کارکنان ستادی دستگاه های دولتی به ۶ صبح تا ۱۴:۴۵ تغییر کرده است. پیش از این ساعت کاری همه کارکنان دولت ۶ تا ۱۳ اعلام شده بود.

رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست: در خصوص حقابه هیرمند طرف مقابل حالت نرمی از خود نشان داده

رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور گفت: در خصوص حقابه هیرمند رایزنی ها در حال انجام است. طرف مقابل حالت نرمی از خود نشان داده و امیدواریم که رایزنی ها ادامه داشته باشد و از مسیر دیپلماسی این موضوع حل شود.