مرور رده

ایران

دریافت پیامک کد فعال‌سازی تلگرام/ صد‌ها شبکه اجتماعی مختل شده‌اند!

یک کارشناس حوزه فناوری اطلاعات درباره دور زدن برای دریافت پیامک کد فعال سازی تلگرام گفت: تلگرام راه جایگزین دارد. بعد از چند ثانیه وقتی احساس کند که کد به دست شما نمی‌رسد، تماس تلفنی می‌گیرد.

چرا تخریب ساختمان متروپل هنوز انجام نشده است؟

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند با بیان اینکه نیازهای سطح دو شهر اخذ شده و بر اساس آن پروژه تعریف شده تا به‌صورت ضرب‌الاجل در دستور کار قرار گیرد، تصریح کرد: در ۶ ماه گذشته و در راستای اعمال ماده ۶۵، تمام نیازهای شهرهای آبادان و خرمشهر…

بازگشت خودرو‌سازان خارجی به ایران/ آینده خودرو‌سازی ایران با برجام

معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت گفت: همه شرکای خارجی خودروسازی که در گذشته در کشورمان حضور داشته‌اند، برای حضور مجدد در بازار ایران درخواست‌هایی داشته‌ و حتی برخی از آنها راهبرد کلی چند ساله نیز ارائه کرده‌اند.

خبر ناگوار وال‌استریت‌ژورنال از مذاکرات احیای برجام

به نظر می رسد درخواست‌های ایران برای تضمین از آمریکا بار دیگر امیدها برای احیای توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ را با تردید مواجه کرده و واشنگتن و پایتخت‌های اروپایی مطمئن نیستند که آیا توافق ممکن خواهد شد یا خیر.

سود سهام عدالت امسال چقدر است؟

محمد خزائی، دبیرکل کانون شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت گفت: پیش‌بینی می‌شود سود سهام عدالت که در پایان سال جاری پرداخت خواهد شد نسبت به سال گذشته دو برابر شود.

برجام برای بورس تهدید است یا فرصت؟

کارشناس بازار سرمایه گفت: هیچ تحلیلگری اطلاع دقیقی از دو پارامتر مهم و تاثیرگذار بر نرخ ارز، یعنی متن توافق و میزان ذخایر ارزی کشور ندارد و فقط بر اساس برخی اخبار و اظهارنظر‌ها در رسانه‌های داخلی و خارجی، برداشت تحلیلگران مطرح می‌شود.

ضارب سلمان رشدی: وقتی شنیدم او زنده مانده، شگفت‌زده شدم/ به آیت‌الله خمینی احترام می‌گذارم

هادی مطر، جوان ۲۴ سالۀ اهل نیوجرسی که هفتۀ گذشته در غرب نیویورک با چاقو به سلمان رشدی، خالق کتاب آیات شیطانی حمله کرد، روز چهارشنبه در زندان با خبرنگار «نیویورک پست» گفتگو کرده است.
بارگذاری مطالب بیشتر