مرور رده

ایران

دختر سردار سلیمانی: پدرم اگر نظامی نبود کشاورز می‌شد

دختر سردار سلیمانی گفت: هر کدام از فرزندان و مردم اگر موضوعی از حاج قاسم را درک کردند وظیفه دارند در اطرافیانشان گسترش دهند. هر کدام از شما راوی مکتب هستید و خودتان می‌توانید آدم‌های دیگری را هدایت کنید.

عراقچی از باقری کنی حمایت کرد

دبیر شورای راهبردی روابط خارجی در پستی اینستاگرامی از علی باقری و مذاکره کنندگان کشورمان در وین حمایت کرد.

قیمت‌های جدید مسکن در دی‌ماه ۱۴۰۰/ گران‌ترین و ارزان‌ترین محله‌های تهران

بر اساس جدیدترین برآورد‌ها در دی‌ماه ۱۴۰۰ قیمت مسکن در زعفرانیه به عنوان گرانترین محله شهر تهران ۹۱.۷ میلیون تومان در هر متر مربع و در خاورشهر به عنوان ارزانترین محله ۱۱.۵ میلیون تومان در هر متر مربع است.

اینترنت موبایل در ایران ارزان است؟

هزینه اینترنت موبایل در ایران همیشه یکی از چالش برانگیزترین مسائل بوده است و بسیاری معتقدند که اینترنت موبایل در ایران گران است، اما در مقابل هم برخی دیگر از ذینفعان با مستنداتی ثابت می‌کنند که اینترنت موبایل در ایران یکی از ارزان‌ترین…

کله پاچه و پستونک از طلا در بازار ایران!

یک کارگر ممکن است حتی توان این را نداشته باشد که یک ساندویچ ۲۰ هزار تومانی که حداقل قیمت است برای خودش بخرد، انواع خوراک‌های طلاکوب هر روز از یک جای شهر سر بلند می‌کنند تا هرچه بیشتر شکاف بین دو قشر را نشان دهد.

یک پیش‌بینی از میران تورم در سال آینده

یک کارشناس اقتصادی ضمن بیان انتقادات خود به لایحه بودجه سال آینده، پیش‌بینی خود نسبت به میزان تورم در صورت تصویب شدن این لایحه بدون اعمال اصلاحات ساختاری در آن را نیز اعلام کرد.