مرور رده

تلکس

دنده عقب جان عابر پیاده را گرفت

معاون آموزش پلیس راهور تهران بزرگ از فوت عابر پیاده مرد ۵۵ ساله بدلیل حرکت دنده عقب و برخورد سواری سوزوکی با وی در محدوده فرودگاه مهرآباد خبر داد.

نزاع چند ساله بالاخره به قتل انجامید +تصاویر

حکم قصاص نفس عامل جنایت در یک نزاع خیابانی مشهد، در حالی به تایید قضات دیوان عالی کشور رسید که در نزاعی قبل از این حادثه تلخ، بخشی از جمجمه و شش های قاتل آسیب دیده و توسط پزشکان ترمیم شده بود!

ویدئو| به آمریکایی‌ها گفتم از کشورتان خوشم نمی‌آید و گرین کارتم را پس دادم!

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی ایران در یک نشست خبری نسبت به حواشی ایجاد شده درباره سفر تیم ملی کشتی به آمریکا و همچنین گرین کارت داشتنش گفت: به آمریکایی‌ها گفتم از کشورتان خوشم نمی‌آید و گرین کارتم را پس دادم.

ماجرای حمله دزد چاقوکش به ماموران

همه درآمدم در صافکاری و نقاشی خودرو را صرف رفیق بازی و خرید موادمخدر می کردم تا این که آخرین بار وقتی به جرم خرید و فروش خودروهای سرقتی سه سال از عمرم را پشت میله های زندان گذراندم با خودم عهد کردم که دور شیشه و کریستال را خط بکشم اما ...

محاکمه قاتل مست که به اشتباه آدم کشت!

پسر جوان که هنگام مستی مرتکب قتل شده بود، در حالی پای میز محاکمه ایستاد که مدعی شد مقتول را نمی‌شناخته و از این جنایت ابراز پشیمانی کرد.

ویدئو| غواصی با خطرناک‌ترین ماهی‌ جهان!

جولز کیسی موفق شد در حین غواصی در نزدیکی شبه جزیره مورنینگتون ویکتوریا، یک سلفی سریع با ماهی بادکنکی ثبت کند. در ویدئوی منتشر شده به نظر می‌رسد ماهی در حال لبخند زدن به دوربین است. ماهی فوگو یا بادکنکی در زمره خطرناک‌ترین موجودات روی زمین…