مرور رده

تلکس

رئیسی روی احمدی‌نژاد را هم سفید کرد!

قرارگاه ۲۱ تیر، که با ابلاغ شاخص‌های عفاف و حجاب به دستگاه‌ها و نظارت بر حسن اجرای آن‌ها، بنا دارد تا بیست و یکم تیر ماه که روز عفاف و حجاب است، طبق آنچه در متن مکتوب طرح ذکر شده، «بهبود وضعیت حجاب و عفاف در دستگاه‌ها» را پیگیری کند.

عدم احیای برجام باعث انزوای بیشتر ایران می‌شود

کارشناس مسائل بین الملل در تحلیل سفر بایدن به منطقه با اشاره به فراهم شدن مقدمات شکل گیری حلقه امنیتی در منطقه و اهمیت حضور عراق در نشست شورای همکاری خلیج فارس گفت: اگر در این شرایط نتوانیم برجام را حل کنیم، در انزوای منطقه‌ای بیشتری قرار…

انفجار امروز در پردیس برای چه بود؟ +ویدئو

بق اطلاعیه پلیس فتای شهرستان پردیس، انفجار امروز در پردیس کنترل شده و به منظور خاکبرداری انجام شده است و دیگر اخبار درباره این موضوع کذب و نادرست است.

عکس| دیوارنگاره میدان ولیعصر با ون‌های گشت ارشاد در حاشیه!

تصویری از دیوارنگاره معروف میدان ولیعصر تهران در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود که روی آن، تصویر شهید بهشتی با جمله «برادرها، خواهرها، عاشق شوید» قرار دارد. موضوع جالب توجه در این عکس، حضور ون‌های گشت ارشاد زیر تصویر شهید بهشتی است.

اگر نمی‌توانید حجاب را رعایت کنید، مرخصی بدون حقوق بگیرید!

استاندار فارس از مدیران خواست در بکارگیری نیروهای جوان و گام دومی انقلاب جدیت و شجاعت به خرج داده و منتظر مرکز نمانند و تاکید کرد که مسئولان برای تضمین آینده کشور باید به جانشین پروری و کادر سازی بپردازند.

حمله غافلگیر کننده؛ قیمت دلار سنگین می‌ریزد؟

بازار ارز روز گذشته با تغییر تاکتیک بازارساز روبرو بود. خیلی از قدیمی‌های بازار می‌گویند بازار در حال حاضر جای معامله‌گران آماتور نیست، چرا که ممکن است هر لحظه رکب بخورند.

ایران و آمریکا نتوانستند برای بازگرداندن برجام به توافق برسند/ فرصتی که از دست رفت!

رییس هیات آمریکایی در مذاکرات برجامی در گفت‌وگویی با اشاره به مذاکرات دوحه مدعی شد: هیأت‌های (مذاکره‌کننده) ایالات متحده و ایران نتوانستند به توافقی برای بازگرداندن برجام دست یابند.

جزئیات جدید از تقلب در کنکور ۱۴۰۱/ دست به دست شدن سوالات ساعت ۴ صبح در تلگرام!

اگر در سال‌های گذشته لو رفتن سوالات کنکور در حد شایعه بود، کنکور امسال مهر تاییدی بر این شایعه‌ها زد، حواشی قبل و بعد از برگزاری آزمون سراسری به‌ویژه برای گروه تجربی روزهای خوبی برای دانش‌آموزان رقم نزد.

کرباسچی: خاتمی خودش هم علیه ویدئو بیانیه می‌داد!

مثلا آقای تاجزاده امروز که چهره آوانگارد اصلاح‌طلبان است با تاجزاده سال ۶۴و ۶۵ متفاوت است. حتی سیدمحمد خاتمی دهه ۶۰ که تلاش می‌کرد با ویدیو vhs مقابله کند و بخشنامه می‌داد، با خاتمی امروز فرق دارد.

شعار انتخاباتی رئیسی در مورد گره نزدن اقتصاد و معیشت مردم به مذاکرات چه شد؟

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز دولت سیزدهم بیشتر از گذشته درگیر مذاکرات هسته‌ای است و بیشتر از گذشته این مذاکرات را طول می‌دهد و برای آن انرژی می‌گذارد، از آن طرف هم بیشتر از دولت آقای روحانی منتظرند که مذاکرات به نتیجه برسد.

پدری که کودک خردسال خود را مجبور به استعمال مواد مخدر می‌کرد در تبریز شناسایی شد

رئیس پلیس فتا آذربایجان‌شرقی از شناسایی و دستگیری مجرمان سایبری خبر داد و گفت: عاملان تولید و انتشار محتوای فیلم کودک آزاری در فضای مجازی که موجب جریحه دار شدن احساسات عموم مردم شده بود، با تلاش کارشناسان پلیس فتا شناسایی و دستگیر شدند.