قیمت ارزهای دیجیتال امروز یکشنبه ۱۲ دی/ بیت‌کوین به کانال ۴۶ هزار دلار بازگشت

قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران، پیشرفت ۵۹ درصدی ارزش بیت‌کوین در سال ۲۰۲۱ نشان‌دهنده کوچک‌ترین رشد آن برای یک سال افزایشی از سال ۲۰۱۵ تاکنون است. بیت‌کوین در روز جمعه با اُفت ۳.۵ درصدی به ۴۵ هزار و ۶۵۸ دلار رسید.

بیت‌کوین و سایر ارز‌های دیجیتال در سال ۲۰۲۱ روانه جریان اصلی مالی شدند و توجه متخصصان امور مالی و عموم مردم را به خود جلب کردند.

بیت‌کوین سال ۲۰۲۱ را با قدرت شروع کرد و به سرعت به اوج‌های جدید رسید. بیت‌کوین از زمانی که در اوایل نوامبر به بالاترین سطح خود یعنی نزدیک به ۶۹ هزار دلار رسید، دوران سختی را سپری کرد.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۸۹.۲۶ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۷.۸۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۴۶.۹ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۸۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۷.۰۱ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۶۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بیشتر بخوانید:

قیمت ارز‌های دیجیتالی

شما می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در ۱۲ آذر ماه را در ادامه این خبر ببینید؛

ارز دیجیتالقیمت (دلار)قیمت (تومان)
بیت کوین46,986۱,۴۱۱,۵۹۵,۷۲۵
اتریوم3,735۱۱۲,۲۲۰,۹۹۳
بایننس کوین521۱۵,۶۷۳,۶۴۲
تتر1۳۰,۰۵۱
سولانا176۵,۲۹۸,۲۱۸
کاردانو1.35۴۰,۶۲۶
مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.