خبر خوب برای آبی‌ها؛ حضور علی کریمی در تمرین استقلال

هافبک خبرساز استقلال امروز همراه با سایر استقلالی ها تمرین کرد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ورزش‌سه، کاروان استقلال در حالی به قطر سفر کرده که تعداد زیادی از اعضای کادرفنی و بازیکنان این تیم ویزای حضور در قطر را دریافت نکردند و هنوز نتوانستند به این کشور بروند.

از این رو کادرفنی استقلال تصمیم گرفت برای اینکه نفرات باقیمانده از شرایط جسمانی دور نمانند، امروز زیر نظر پوریا جراحی مربی بدنساز جدید این تیم تمرین سبکی را برگزار کنند. این تمرین امروز با حضور برخی نفرات جامانده از سفر به قطر برگزار شد اما یک نکته مهم داشت.

علی کریمی هافبک خبرساز این روزهای آبی ها در محل تمرین حضور یافت و همپای استقلالی ها تمرین کرد. با اینکه گفته می شد جدایی علی کریمی از جمع آبی ها قطعی شده و او خودش نیز تمایل به ادامه حضور ندارد اما کریمی امروز به محل تمرین رفت تا به نوعی به ماندن در جمع آبی ها چراغ سبز نشان بدهد.

درباره کریمی گفته می شد که او به مسئولان باشگاه اعلام کرده در دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا نیز حضور پیدا نمی کند و بعد از این رقابت‌ها درباره وضعیتش تصمیم می گیرد اما حضور امروزش در تمرین این مساله را ایجاد کرده که احتمال دارد امشب یا فردا راهی دوحه شود و همپای سایر بازیکنان در دو دیدار برابر الشرطه و الاهلی به میدان برود.

باید دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی پیرامون کریمی رخ می‌دهد.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.