معمای عجیب دیاباته/ ستاره استقلال بازمی‌گردد؟

ماجرای بازگشت مهاجم تیم فوتبال استقلال به مسئله‌ای مهم و البته پر ابهام در این باشگاه تبدیل شده است.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از میزان، شیخ دیاباته ، مهاجم اهل مالی تیم فوتبال  استقلال  پس از پایان لیگ برتر فوتبال راهی فرانسه شده و هنوز به اردوی تیمش اضافه نشده است.

آخرین بخش از مطالبات این بازیکن هنوز به او پرداخت نشده است. با این حال، مسئولان باشگاه استقلال معتقدند فصل برای این تیم هنوز با توجه به باقی ماندن چند بازی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به پایان نرسیده و مطمئنا آن‌ها تا پیش از دو بازی خود در این مسابقات، بخش آخر طلب دیاباته را هم می‌پردازند.

این در حالیست که دیاباته هم معتقد است با پایان یافتن لیگ برتر، فصل برای استقلال تمام شده و باشگاه باید مطالبات وی را بپردازد. در این میان استقلالی‌ها نگران این هستند که دیاباته به همین دلیل به ایران و اردوی تیمش بازنگردد. این شایعه وقتی قوت گرفت که مسئولان استقلال برای بازگشت او از فرانسه بلیت تهیه کرده بودند تا این بازیکن مستقیما به اردوی تیمش در دوحه اضافه شود، اما دیاباته به این سفر نرفت.

البته تازه‌ترین خبر در این خصوص اینجاست که یکی از کارمندان باشگاه استقلال مدعی است دیاباته قرار است امشب (دوشنبه) خود را به اردوی این تیم در قطر برساند و حالا باید منتظر ماند و دید این معما چطور حل می‌شود و چه زمانی بخش آخر پول دیاباته پرداخت خواهد شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.