تنبیه وحشتناک پسر نوجوان پس از دزدی با تتو روی پیشانی‌اش؛ او همچنان دزدی می‌کند! +تصاویر و ویدئو

مردی که روی پیشانی‌اش خالکوبی شده بود «من دزد و احمقم» به جرم سرقت دستگیر شد.

به گزارش تازه‌نیوز، روان روشا داسیلوا زمانی که در ژوئن ۲۰۱۷ در حال دزدیدن یک دوچرخه توسط یک تتوکار و همسایه‌اش دستگیر شد. یک تتوکار و همسایه‌اش، در حالی که «من یک دزد و یک احمق هستم» را روی پیشانی داسیلوا ۱۷ ساله خالکوبی می‌کردند، می خندیدند و از خود در حال این عمل فیلم گرفتند و آن را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشتند. هر دوی آنها در سال ۲۰۱۸ به دلیل شکنجه به بیش از سه سال زندان محکوم شدند.

دستگیر دزدی که روی پیشانی‌اش خالکوبی شده بود

داسیلوا هم دراین میان در سال ۲۰۱۸ و بار دیگر در سال ۲۰۱۹ به اتهام سرقت دستگیر شد و از آن زمان مدتی را در زندان و در مرکز بازپروری گذرانده است. اکنون او دوباره به دلیل سرقت توسط پلیس در کوتیا، سائوپائولو دستگیر شده است. بر اساس گزارش های محلی، وی در روز ۲۷ نوامبر پس از نفوذ به یک خانه توسط پلیس دستگیر و بازداشت شد. مأموران بلافاصله پس از دستگیری این دزد را از روی خالکوبی رنگ پریده روی پیشانیش که هنوز قابل مشاهده بود، شناسایی کردند.

مردم برای پاک کردن خالکوبی ناراحت کننده او با لیزر کمک مالی کرده بودند، اما مشخص نیست که داسیلوا که اکنون ۲۲ سال دارد، جلسات پاک کردن خالکوبیش را به پایان رسانده است یا خیر.
پس از انتقال او به کلانتری، مأموران دریافتند که حکم دستگیری وی به دلیل سرقت در حال بررسی است.

او ابتدا به پلیس گفت که برای غذا وارد خانه شده است، اما بعداً اعتراف کرد که در تلاش برای سرقت اقلام برای تجارت مواد مخدر بوده است. داسیلوا اعتراف کرد که به سختی می خوابد و قبل از دزدی از آن خانه، کوکائین مصرف کرده است. او در زندان عمومی کوتیا محبوس شد و در آنجا منتظر محاکمه است.

منبع: روزیاتو

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.