سخنگوی وزارت خارجه: عربستان مسیر صداقت و حکمت را انتخاب کند

سخنگوی وزارت امور خارجه ادعای مطرح شده از سوی مقامات عربستان علیه ایران را رد و تاکید کرد: عربستان سعودی به جای سناریونویسی‌های بی‌ارزش و سفارشی، مسیر صداقت و حکمت را انتخاب کند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از اداره کل اطلاع‌رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، «سعید خطیب‌زاده»در واکنش به ادعای سراسر ساختگی عربستان سعودی در کشف گروه تروریستی منتسب به جمهوری اسلامی ایران گفت: اتهامات اخیر مسئولان سعودی به جمهوری اسلامی ایران، در امتداد مواضع بی‌اعتبار و تکراری این کشور طی سال‌های گذشته است.

ویر ادامه داد: حاکمان سعودی با کنار گذاشتن عقلانیت سیاسی و این بار در قالب نمایشی دست چندم، پرونده‌سازی دروغین علیه ایران را به عنوان حربه‌ای برای انحراف افکارعمومی و روشی برای سرپوش گذاشتن بر اقدامات شکست خورده خود برگزیده‌اند.

سخنگوی وزارت امور خارجه با تاکید بر اینکه اتهام‌زنی‌های تکراری، کلیشه‌ای و بی‌ارزش حاکمان سعودی، راهی نیست که عربستان را به مقصد برساند، اظهار داشت: توصیه ما این است که عربستان سعودی به جای سناریونویسی‌های بی‌ارزش و سفارشی، مسیر صداقت و حکمت را انتخاب کند.

سخنگوی ریاست امنیت کشور در عربستان سعودی، شامگاه روز دوشنبه، در ادعایی بی‌اساس علیه جمهوری اسلامی ایران گفت که یک گروه ۱۰ نفره دستگیر شدند که اعضای آن در ایران آموزش دیده‌اند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.