منظور رسول‌پناه جذب وینگر سپاهان بود!

ستاره یادشده توسط رسول‌پناه، کسی نیست جز محمد محبی وینگر و مهاجم تیم فوتبال سپاهان. محبی با باشگاه سپاهان قرارداد دارد و بعید است سپاهانی‌ها به این سادگی ستاره ملی‌پوش و آینده‌دار خود را از دست بدهند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبر ورزشی، درست یک روز قبل از قطعی شدن جدایی علی علیپور موضوع عجیبی در فضای پیرامون باشگاه پرسپولیس به گوش رسید. نزدیکان به باشگاه این موضوع را به گوش خبرنگاران رساندند که مهدی رسول‌پناه در یک جمع دوستانه این جمله مهم را به زبان آورده که حتی اگر پنج ستاره اصلی تیم پرسپولیس هم بروند، باز هم این باشگاه برای فصل بعد با مشکل روبه‌رو نخواهد شد، چون جدا از بازیکنانی که گرفته‌اند، یک ستاره بزرگ هم به تهران می‌آید که در پست وینگر و مهاجم نوک برای تیم به میدان برود. از این بابت نه مشکل مالی وجود دارد و نه مشکلاتی مثل حل کردن شرایط قرارداد بازیکنان با باشگاه‌های دیگر. فقط باید ببینیم تکلیف بازیکنان اصلی تیم چه می‌شود، زیرا الان دست روی ستاره تیم‌های دیگر بگذاریم حساسیت‌های زیادی داخل تیم خودمان به‌وجود می‌آید و ما به دنبال چنین حساسیت‌هایی نیستیم و…

این جملات باعث شد حاضران در آن جلسه، نسبت به آینده پرسپولیس امیدوار شوند و البته مثل همیشه حرف‌ها خیلی زود به دست رسانه‌ها و کانال‌های هواداری رسید. اتفاقاً پس از جدایی علیپور با یک پیام اینستاگرامی، موضوع قول و وعده رسول‌پناه دوباره به میان آمد. آن‌هایی که در جمع دوستانه با سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس حضور داشتند و آن حرف‌ها را شنیده بودند، با اطمینان خاصی اعلام کردند علیپور که رفت و حالا زمان آن است که رسول‌پناه وارد عمل شده و از ستاره مدنظرش رونمایی کند. حتی برخی پا را از این فراتر گذاشته و اعلام کردند ستاره یادشده توسط رسول‌پناه، کسی نیست جز محمد محبی وینگر و مهاجم تیم فوتبال سپاهان. فوتبالیستی که همه می‌گفتند قرار است به زودی لژیونر شود، اما فعلاً قبول کرده حداقل یک فصل دیگر در سپاهان بماند و این بار شاگرد محرم نویدکیا شود. محبی با باشگاه سپاهان قرارداد دارد و بعید است سپاهانی‌ها به این سادگی ستاره ملی‌پوش و آینده‌دار خود را از دست بدهند. از این رو کار باشگاه پرسپولیس سخت‌تر از گذشته شده است.

بد نیست بدانید هواداران پرسپولیس از عملکرد رسول‌پناه راضی نیستند و او را مدیری برای دادن وعده می‌شناسند و حالا اگر این نقل‌قول حقیقت داشته باشد و رسول‌پناه نتواند کاری برای پر کردن جای ترابی کند، محبوبیتش از اینکه هست هم کمتر خواهد شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.