پور ابراهیمی: سفر به کربلا را به دلیل نوع پرواز لغو کردیم!

درحالی برخی در فضای مجازی مدعی شده‌اند که ۳ نماینده مجلس شب گذشته با پرواز اختصاصی به کربلا سفر کرده‌اند، نماینده مردم کرمان در مجلس با رد شایعات منتشر شده، تاکید کرد: در فرودگاه زمانی که متوجه شدیم این هواپیما پرواز عمومی نیست و بقیه متقاضیان امکان تهیه بلیت نداشته‌اند آن را لغو و سفر را منتفی کردم.

به گزارش تازه‌نیوز، سفر جنجالی سه نماینده مجلس به عراق تکذیب شد.

محمدرضا پور ابراهیمی در گفتگو با خانه ملت با اشاره به برخی مطالب درباره برنامه سفر وی و ۲ تن از نمایندگان به کربلا با بیان این که این فضاسازی ها دروغ است گفت: در آستانه عرفه از هواپیمایی ماهان درخواست کرده بودیم یک پرواز اضافه برای مسیر کربلا اختصاص دهد با این شرط که هرکس متقاضی سفر به کربلا در آستانه عرفه است بتواند از این پرواز بلیت تهیه کند.

وی افزود: با این حال وقتی به فرودگاه رفتیم متوجه شدیم که در پرواز برای عموم مردم امکان تهیه بلیت فراهم نبوده و به همین جهت اصل پرواز را لغو کردیم و سفر ما به کربلا منتفی شد.

پورابراهیمی تاکید کرد: این که گفته می شود هزینه این سفر شخصی نبوده دروغ است و همه همراهان ما هزینه شان را خودشان پرداخت کرده بودند اما وقتی متوجه شدیم پرواز عمومی نیست آن را لغو کردیم.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.