پیروزی تیم ملی فوتبال ایران در اولین حضور اسکوچیچ

تیم‌های ملی فوتبال ایران و ازبکستان در چارچوب دیداری دوستانه امروز (پنجشنبه) به مصاف هم رفتند.

به گزارش تازه‌نیوز، تیم‌های ملی فوتبال ایران و  ازبکستان  در چارچوب دیداری دوستانه امروز (پنجشنبه) از ساعت ۲۰:۱۵ در ورزشگاه‌ بنیادکار ازبکستان به مصاف هم رفتند که در پایان ملی‌پوشان فوتبال ایران توتنستند با نتیجه ۲ بر یک تیم ازبکستان را مغلوب کنند.

اسکوچیچ در این دیدار تیمش را با ترکیب پیام نیازمند،صادق محرمی،محمد حسین کنعانی زادگان، شجاع خلیل زاده،احمد نوراللهی،وحید امیری،احسان حاج صفی(کاپیتان)، علی قلی زاده،سردار آزمون، مهدی طارمی و میلاد محمدی به میدان فرستاد.

گزارش بازی:

ملی‌پوشان فوتبال ایران بازی را قدرتمندانه آغاز کردند و سردار آزمون ۲ موقعیت خوب گلزنی داشت؛ اما نتوانست هیچ کدام از این موقعیت‌ها را تبدیل به گل کند. در ادامه و از اواسط نیمه اول این تیم ازبکستان بود که تا حدودی بر بازی مسلط شد و حتی می‌توانست به گل هم برسد، اما شوت بازیکن این تیم به تیر دروازه ایران خورد.

در دقیقه ۴۳ علی قلی‌زاده حرکت انفرادی زیبایی را انجام داد و در نهایت پاس این بازیکن به سردار آزمون و شوت محکم این بازیکن دروازه ازبکستان را باز کرد. در نیمه اول این بازی علی قلی‌زاده بهترین بازیکن ایران بود. به جز قلی‌زاده، سردار آزمون هم با گلی که زد توانست یکی از بهترین بازیکنان ایران در نیمه اول لقب بگیرد.

در دقیقه ۴۹ مهدی طارمی موفق شد متبحرانه پنالتی بگیرد و خودش هم این پنالتی را تبدیل به گل کرد. با این گل نتیجه بازی ۲ بر صفر به سود ایران شد. در دقیقه ۵۲ شوت آرام بازیکن ازبکستان را پیام نیازمند نتوانست دفع کند و این توپ وارد دروازه ایران شد تا ازبکستان بتواند یکی از گل‌های خورده را جبران کند.

در دقیقه ۶۵ تیم ازبکستان می‌توانست روی اشتباه نیازمند به گل برسد، اما توپ به تیر دروازه خورد و گل نشد. در دقیقه ۶۷ شوت طارمی را دروازه‌بان ازبکستان به زحمت دفع کرد. امید نورافکن و علی کریمی به جای وحید امیری و احسان حاج‌صفی وارد زمین شدند.

در ادامه و در دقیقه ۷۰ کاوه رضایی و سیامک نعمتی به جای احمد نورالهی و مهدی طارمی وارد زمین شدند. تعویض‌های اسکوچیچ باز هم ادامه پیدا کرد و مهدی قایدی و سامان قدوس جانشین سردار آزمون و علی قلی‌زاده شدند.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.