ناهید کیانی بعد از شکست برابر علیزاده: خواست خدا نبود پیروز شوم!

ناهید کیانی درباره حذفش از المپیک گفت: دنبال مقصر نمی گردم. هر اتفاقی هم افتاده باشد، در نهایت من باید مراقب خودم باشم و حواسم به برنامه هایم باشد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرآنلاین، ناهید کیانی که صبح امروز در بازی نخست اش در المپیک شکست خورد، ساعتی بعد از اینکه مشخص شد دیگر شانسی برای برگشت به جدول مسابقات ندارد، در سالن حاضر شد تا مسابقه میرهاشم حسینی را ببیند. این حضور فرصتی دست داد تا کیانی چند دقیقه ای درباره مسابقه اش صحبت کند. تکواندوکار المپیکی ایران گفت:« قرعه من از قبل مشخص بود و به لحاظ ذهنی آماده ابن مسابقه بودم اما اتفاق هایی که در یکی دو روز قبل از مسابقه افتاد، اذیتم کرد. البته من ارتباطم را با فضای مجازی قطع کرده بودم اما به گوشم می رسید که چه جوی برای این مسابقه راه افتاده است. در این شرایط انگار کسی حواسش به من نبود.»

او ادامه داد:« برای من فرقی نمی کرد مقابل چه حریفی بازی کنم اما به یکباره همه چیز طوری بهم ریخت که الان به این نتیجه رسیده ام که خواست خدا نبود من امروز پیروز باشم. از نظر بدنی خیلی خوب بودم و تمرینات فوق العاده ای پشت سر گذاشته بودم اما امروز شرایطی رقم خورد که کارم سخت شد.»

کیانی در ادامه گفت: «دنبال مقصر نمی گردم. هر اتفاقی هم افتاده باشد، در نهایت من باید مراقب خودم باشم و حواسم به برنامه هایم باشد.»

کیانی حرف هایش را با این جملات به پایان برد:« زمان می برد تا دوباره به شرایط عادی برگردم اما سعی می کنم خیلی زود خودم را جمع و جور کنم و برای رویدادهای بعد آماده شوم.»

آخربن خبرها‎ از المپیک ۲۰۲۰ توکیو:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.