کیمیا علیزاده وقتی مصدوم شد چه کسی هزینه‌هایش را پرداخت کرد؟

روزنامه کیهان در یادداشتی به مسابقه تکواندوی ناهید کیانی و کیمیا علیزاده در المیپک توکیو واکنش نشان داد.

به گزارش تازه‌نیوز، روزنامه کیهان نوشت:

دیروز و در جریان مسابقات تکواندوی زنان، ناهید کیانی نماینده کشورمان با کیمیا علیزاده که با تیم پناهندگان به توکیو رفته روبرو شد. کیمیا علیزاده نخستین زن ایرانی است که در المپیک مدال بدست آورده است. او این مدال را در المپیک ۲۰۱۶برزیل و با پرچم جمهوری اسلامی ایران بدست آورد، بالاترین مقامات کشور از وی تقدیر کردند، پاداش مدال طلا به او داده شد، قدر دید و بر صدر نشست. وقتی هم که مصدوم شد در خارج از کشور بارها و از جیب کشور تحت عمل جراحی قرار گرفت.

دی ماه سال ۹۸ او از سفر ورزشی به هلند بازنگشت. به آلمان رفت و با انتشار بیانیه‌ای تند و سیاسی از پرچم کشورش اعلام برائت و درخواست پناهندگی کرد.

کاش شیر پاک خورده‌ای پیدا می‌شد و سراغ ورزشکاران قهرمانی می‌رفت و تجربیات آن‌ها از این دام‌های رنگارنگ و فریبنده را ثبت و ضبط و منتشر می‌کرد. غالب این ورزشکاران وطن‌دوست دست رد به سینه این جریان آلوده زده‌اند و بالاخره در این میان چند نفر هم می‌لغزند و در دام می‌افتند. کیمیای ۲۱ ساله یکی از چند قربانی این جریان است!

ورزشکاران تنها طعمه‌های این جریان نیستند. دو گروه هدف اصلی این جریان است: دانشمندان و آدم‌های باکیفیت که بودنشان می‌تواند گره‌ای از مشکلات کشورباز کند و فکر و تلاششان حرکت چرخ‌دنده‌‌های علم و پیشرفت کشور را تسریع می‌کند و دوم چهره‌های مشهور و محبوب، یا به اصطلاح سلبریتی‌ها اعم از ورزشکاران، هنرمندان و…، که در میان مردم شناخته‌شده و بعضاً محبوب هستند. آنان با به دام انداختن گروه نخست می‌خواهند چوب لای چرخ حرکت علمی و پیشرفت کشور بگذارند و جدا کردن ریشه گروه دوم نوعی عملیات روانی علیه مردم ایران است.

ورزشکارانی که با وعده‌های رنگارنگ پرچم کشور خود را می‌فروشند، فشنگ‌های این تیرباران افکار عمومی هستند و برای دشمن در همین حد ارزش دارند. تا وقتی بتوان با آن‌ها به افکار مردم ایران شلیک کرد به درد می‌خورند و ‌تر و خشک می‌شوند، وقتی هم که دیگر به درد این کار نخورند، فراموش شده و مهمات جدید باید جایگزین آن‌ها شود.

۱ نظر
  1. بهاره

    کاملا درسته کاش کیمیا و امثال ایشون تو این دامها نیوفتن

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.