وینگر جدیدی که جای نوراللهی را در پرسپولیس پر می‌کند

پرسپولیس در حالی رضا دهقانی را جذب کرده که این بازیکن در هر دو پست وینگر چپ و راست بازی می‌کند اما تصمیم یحیی برای استفاده از این بازیکن در ترکیب قرمز‌ها چیست؟

به گزارش تازه‌نیوز، پرسپولیس پس از علیرضا ابراهیمی در دفاع، رضا دهقانی را نیز خرید که پُست اصلی این بازیکن وینگر چپ و راست است. این فوتبالیست اصفهانی که رفاقت خاصی هم با میلاد سرلک دیگر بازیکن اصفهانی پرسپولیس دارد توانایی بازی در پُست های دیگر را نیز داراست.

رضا دهقانی در تیم امید با صلاحدید حمید استیلی به عنوان هافبک دفاعی به میدان رفت و از قضا در رقابت های انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو بهترین بازیکن تیم کشورمان بود.

این بازیکن که از زمان بازی در تیم امید رابطه خوبی با حمید استیلی پیدا کرده است برای پرسپولیسی شدن از این چهره شناخته شده نیز مشورت گرفت.

حالا احمد نوراللهی گلزن ترین هافبک پرسپولیس راهی الاهلی امارات شده و شاید این فرصت به رضا دهقانی برسد که در کنار دوست صمیمی خودش به عنوان هافبک دفاعی بازی کند.

آنطور که خبر ورزشی نوشته، یحیی گل محمدی نیز با این تفکر اقدام به خرید رضا دهقانی کرد و حالا باید دید قصد دارد در چه پُستی از این بازیکن استفاده کند؟

این مطلب را هم بخوانید: قرار داد نجومی بازیکنان جدید پرسپولیس صحت دارد؟/ رونمایی از خرید جدید قرمز‌ها

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.