بیرانوند: من فقط باعث پیشرفت رقبایم می شوم!

علیرضا بیرانوند دروازه بان ایرانی بواویشتا با کامنتی فان در اینستاگرام نوشت که او تنها باعث پیشرفت رقبای اروپایی‌اش می‌شود.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ورزش‌سه، علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی ایران روزهای خوبی را در پرسپولیس سپری کرد. او پس از درخشش در لباس سرخپوشان، به همراه این تیم ۴ بار قهرمانی لیگ برتر، یک قهرمانی حذفی و ۳ قهرمانی سوپرجام را به دست آورد و سپس راهی فوتبال بلژیک شد و پیراهن آنتورپ را بر تن کرد.

البته بیرانوند در آنتورپ فرصت درخشش کافی را به دست نیاورد. او در این تیم بلژیکی دو رقیب قدرتمند به نام های یان بوتز و دی ولف داشت. پس از مصدومیت بوتز، بیرانوند این فرصت را به دست آورد که درون دروازه آنتورپ قرار بگیرد اما در نهایت جایش را به دی ولف داد که پس از بازگشت بوتز نیز عملا بیرانوند جایی روی نیمکت ذخیره های تیمش نیز نداشت.

حضور دو رقیب قدرتمند درون دروازه آنتورپ، باعث شد تا بیرانوند راه جدایی از این تیم را انتخاب کند. او به تیم بواویشتای پرتغال پیوست تا در سال منتهی به جام جهانی، به جای حضور روی نیمکت آنتورپ، فرصت حضور در ترکیب یک تیم اروپایی را به دست بیاورد.

اما بیرانوند در همان ابتدای کار دچار یک بدشانسی بزرگ شد. او در تمرینات تیمش از ناحیه بینی آسیب دید و همین مسئله منجر به این شد تا رافائل براکلی کاپیتان بواویشتا در دیدار هفته دوم لیگ پرتغال درون دروازه قرار بگیرد و او اتفاقا در بازی برابر پاسوس ده فریرا عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان داد.

این دروازه بان ۴۰ ساله و با تجربه، در این بازی ۵ سیو داشت و ۳ بار نیز ضرباتی که از داخل محوطه جریمه زده شده بودند را به خوبی مهار کرد و از وب سایت سوفا اسکور نمره خوب ۸.۱ را به دست آورد و عنوان بهترین بازیکن میدان را به خود اختصاص داد.

همین مسئله باعث شد تا یکی از صفحات اینستاگرامی به موضوع درخشش رقبای علیرضا بیرانوند در تیم های اروپایی بپردازد. پستی که با واکنش دروازه بان تیم ملی نیز همراه شد. بیرانوند با ارسال کامنتی زیر پست مربوطه نوشت: من تو اروپا فقط باعث پیشرفت دروازه بان ها میشم.

به هر شکل بیرانوند برای حضور در دروازه بواویشتا باید با کاپیتان و گلر با تجربه این تیم رقابت کند. گلر تیم ملی ایران که برای فرصت حضور بیشتر در میادین، بلژیک را به مقصد پرتغال ترک کرده، قطعا به دنبال نیمکت نشینی در تیم جدیدش نیست.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.