دستور جدید گل محمدی: این سه بازیکن باید پرسپولیس را ترک کنند!

پرسپولیس در فصل گذشته سه بازیکن جوان خود را به دیگر تیم‌ها قرض داد و احتمالا امسال هم همین رویه ادامه دارد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرورزشی، پرسپولیسی‌ها در فصل‌های گذشته بازیکنانی را داشتند که اصلا به آن‌ها فرصت بازی نمی‌رسید و علی رغم استعداد و توانایی‌هایشان، باتوجه به این‌که قرمزها در کورس بودند و نمی‌خواستند روی بازیکنی ریسک کنند همواره استفاده از بازیکنان با تجربه و ستاره در این تیم ارجحیت داشته است.

هر چند پرسپولیسی‌ها نیز در فصل‌های اخیر در بازیکنانی مثل شریفی و عبدی را به زمین فرستاده‌اند اما با این حال عده دیگری بودند که برای کسب تجربه و قرار گرفتن در شرایط بازی و لیگ به صورت قرضی از این تیم جدا شدند. احسان حسینی مدافع آخر این تیم به مشهد رفت و در پدیده به مهره فیکس رحمتی تبدیل شد و بازی‌های خوبی نیز انجام داد. امیر روستایی با پیراهن پیکان بازی کرد و سعید حسین پور هافبک این تیم به ماشین‌سازی رفت.

حال یحیی گل‌محمدی در خصوص وضعیت این بازیکنان که به صورت قرضی از این تیم جدا شده اند و همچنان در تمرینات حضور ندارند، گفت: فکر می کنم آقای حسینی قرارداد ۲ ساله بسته و برای سال بعد هم در پرسپولیس حضور ندارد. تکلیف دیگر بازیکنان نیز در همین هفته مشخص می شود و احتمال اینکه قرضی به تیم دیگری بروند، وجود دارد.

بیشتر بخوانید: چهره‌های ویژه در سبد خرید گل‌محمدی

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.