سقوط آزاد ارزش هازارد پس از انتقال به رئال مادرید

ستاره بلژیکی در یک سال اخیر که ازچلسی راهی رئال مادرید شده است، ارزش خود را در حدود ۶۰ درصد از دست داده است.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از فارس، رسانه آس اسپانیا از کاهش قابل توجه ارزش بازار ادن هازارد ستاره بلژیکی باشگاه رئال مادرید پس از انتقال این بازیکن از چلسی خبر داده است.

هازارد در تابستان گذشته با رقمی به ارزش ۱۰۰ میلیون یورو راهی مادرید شد اما حالا ارزش او در بازار کمتر از ۴۰ میلیون یورو است. این در شرایطی است که پس از پیوستن هازارد به رئال، سایت ترانسفرمارکت ارزش این ستاره بلژیکی را در حدود ۱۵۰ میلیون یورو عنوان کرده بود.

اخیرا انتقادات زیادی درباره میزان جدیت هازارد به تمرینات رئال مطرح شده تا او بتواند به سطح گذشته خود باز گردد اما به نظر می‌رسد که این بازیکن از فرم ایده‌آل خود بسیار فاصله گرفته و افزایش وزن او در تمرینات کهکشانی‌ها هم کاملا مشهود است.

دیگر مصدومیت مچ پای او عامل نگرانی بابت وضعیت او نیست اما آسیب‌های عضلانی متعدد باعث شده تا وی را با گرت بیل ستاره ولزی سابق رئال مقایسه کنند و از او به عنوان یک فوتبالیست شیشه‌ای یاد شود.

هازارد در روزهای ابتدایی خود در مادرید تقریبا نیمی از بازی‌‌های مرد ولزی را انجام داد. گرت بیل در ابتدای حضور در رئال در ۵۳ مسابقه خود در ۶۰ درصد از بازی‌ها از ابتدا به میدان رفت و ۱۹ گل به ثمر رساند اما مرد بلژیکی فقط ۳۲ درصد از دقیقه‌های ممکن را بازی کرده است.

آخرین حضور هازارد در پیراهن رئال مادرید در شکست (۲-۱) مقابل منچسترسیتی در تاریخ ۸ آگوست بود ، جایی که این تیم در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا حذف شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.