سرلشگر باقری: عصبانیت شیطان بزرگ، تردیدی در برتری جبهه حق ایجاد نمی‌کند

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح با بیان اینکه ناکامی‌های اخیر آمریکا تنها بخشی از شکست‌های دشمن محسوب می‌شود و عصبانیت شیطان بزرگ و تلاش‌ها و تحرکات نظامی پرطمطراق،تردیدی در برتری جبهه حق ایجاد نخواهد کرد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از میزان، سردار سرلشکر  «محمد باقری»  در مراسم مشترک تحلیف و دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری نیرو‌های مسلح در دانشگاه افسری امام علی (ع) ارتش، گزارشی از توانمندی‌ها و فعالیت‌های نیرو‌های مسلح و دانشگاه‌های افسری در سال گذشته ارائه کرد.
باقری افزود: ناکامی‌های اخیر آمریکا تنها بخشی از شکست‌های دشمن محسوب می‌شود و عصبانیت شیطان بزرگ و تلاش‌ها و تحرکات نظامی پرطمطراق، اما توخالی دشمنان و عادی‌سازی روابط خیانت‌بار برخی از کشور‌های عربی با رژیم صهیونیستی، تردیدی در برتری جبهه حق ایجاد نخواهد کرد.

تحرکات نظامی دشمنان موجب ایجاد تردید در برتری جبهه حق نمی‌شود
پس از سخنان سرلشکر باقری، حضرت امام خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی از طریق ارتباط تصویری در این مراسم به ایراد سخن پرداختند.

همچنین در این مراسم که همزمان در همه دانشگاه‌های افسری نیرو‌های مسلح از طریق ارتباط تصویری دریافت می‌شد، امیر سرتیپ دوم  «اوجاقی»  فرمانده دانشگاه امام علی (ع)، سردار سرتیپ پاسدار «غلامی» فرمانده دانشگاه امام حسین (ع) و سردار سرتیپ دوم «بختیاری» فرمانده دانشگاه علوم انتظامی امین گزارشی از فعالیت‌ها، اقدامات و برنامه‌های تحصیلی این دانشگاه‌ها بیان کردند.

قرائت سوگندنامه، اعطای پرچم توسط دانشجویان قدیم به جدید، اجرای سرود مشترک توسط دانشجویان مستقر در میدان از دیگر برنامه‌های مراسم مشترک دانش‌آموختگی نیرو‌های مسلح بود.

همچنین رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح با کسب اجازه از فرمانده کل قوا به تعدادی از برگزیدگان دانشگاه‌های افسری جایزه، درجه و سردوشی داد.
مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.