جواب جادوگر به یک سئوال: چرا علی کریمی در فوتبال خواهان ندارد؟!

علی کریمی در واکنش به دلیل دور بودنش از فوتبال ایران گفت: چون دنبال فوتبال سالم هستم تا زمانی که تعداد مدیران سالم در فوتبال ما از تعداد انگشتان یک دست هم کمتر باشد با من و امثال من قراردادی امضا نمی‌شود.

به گزارش تازه نیوز، در حالی که نام علی کریمی به عنوان گزینه هدایت یکی دو تیم لیگ یکی و لیگ برتری مطرح شده خودش در این باره می گوید: در مقطعی تصمیمم بر این بود که کار مدیریت در فوتبال را پیش بگیرم تا شعار فوتبال پاک و شیشه‌ای را اجرایی کنم اما انتخابات فدراسیون نشان داد که تصمیم‌گیرندگان فوتبال دنبال چه مسائلی هستند. امروز هم به این نتیجه رسیدم که برای دریافت پست مدیریت در فوتبال باید لابی‌های زیادی انجام داد که نه در ذات من است و نه این که راهش را بلدم.
جادوگر فوتبال ایران در مورد احتمال مربیگری دوباره‌‌اش در فوتبال گفت: اهل بازارگرمی نیستم اما دو تا پیشنهاد داشتم که خیلی شفاف بگویم‌؛ چون دنبال فوتبال سالم هستم تا زمانی که تعداد مدیران سالم در فوتبال ما از تعداد انگشتان یک دست هم کمتر باشد با من و امثال من قراردادی امضا نمی‌شود و خواهانی پیدا نمی‌کنیم.
او در پایان گفت: من یک مربی جوانم و طبیعی است که رزومه زیادی در مربیگری نداشته باشم اما چرا برخی از مدیران و مربیان سالم ما مثل حسین‌آقای فرکی تیم ندارند؟ متأسفانه با این وضعیت، رسیدن به فوتبال پاک رؤیاست.

بیشتر بخوانید: 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.