اینستاگرام برای کاربرانش شرط جدید تعیین کرد

اینستاگرام اعلام کرده از کاربران می‌خواهد تاریخ تولدشان را تایید کنند و اگر کاربر تاریخ تولدش را وارد نکند، چندین پیام نمایش داده خواهد شد تا برای ادامه استفاده از اپلیکیشن، این اطلاعات را درج کنند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ایسنا، اینستاگرام به دنبال ساخت نسخه ویژه کودکان پایین ۱۳ سال بوده که باعث شده قانونگذاران آمریکایی از فیس‌بوک، شرکت مادر این شبکه اجتماع، بخواهند از برنامه مذکور صرفنظر کند به خصوص که این شرکت سابقه روشنی در زمینه کوتاهی در حفاظت از کودکان در پلتفرم‌هایش دارد.

حالت خصوصی اینستاگرام برای نوجوانان

اینستاگرام در یک پست وبلاگ اعلام کرد از این اطلاعات برای اطمینان از این که تجربه درست برای گروه سنی درست فراهم می‌شود استفاده خواهد کرد. این شرکت ماه گذشته اعلام کرده بود به صورت پیش‌فرض حساب کاربری کاربران پایین ۱۶ سال را در هنگام ایجاد شدن آن‌ها در حالت خصوصی قرار  می‌دهد.

این اپلیکیشن اعلام کرد از کاربران زمانی که اینستاگرام را باز می‌کنند می‌خواهد تاریخ تولدشان را تایید کنند و اگر کاربر تاریخ تولدش را وارد نکند، چندین پیام نمایش داده خواهد شد و در نهایت از کاربران خواسته می‌شود برای ادامه استفاده از این اپلیکیشن، تاریخ تولدشان را درج کنند. این تغییرات شامل کاربران اینستاگرام می‌شود که پیش از این تاریخ تولدشان را در این اپلیکیشن وارد نکرده بودند.

بر اساس گزارش رویترز، اینستاگرام اعلام کرد از این موضوع مطلع است که بعضی از کاربران ممکن است تاریخ تولد غیرواقعی را وارد کنند و سرگرم طراحی فناوری جدیدی برای رسیدگی به این مساله است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.