جلسه تمرینی جایگزین بازی با مالی شد

سخنگوی فدراسیون فوتبال توضیحاتی را در خصوص شرایط تیم ملی پس از لغو دیدار با مالی ارائه کرد.

به گزارش تازه‌نیوز، امیرمهدی علوی در خصوص لغو بازی تیم ملی ایران مقابل مالی اظهار داشت: در برنامه  تنظیمی که نهایی شده بود، برگزاری دو مسابقه در مهر را داشتیم. در اولین بازی تیم ملی کشورمان ازبکستان را در تاشکند  شکست داد. بعد از آن اعزام به کشور  ترکیه بود که با تاخیر چندساعته انجام شد.

وی ادامه داد: از همان روز شنبه که مباحثی در مورد تست کرونای دو بازیکن تیم ملی مالی مطرح شد، فدراسیون بر رعایت پروتکل‌هایی که در قرارداد فی‌مابین بود، تاکید داشت. این مسابقات در نهایت زیر نظر فیفا برگزار می شود. روز گذشته نشست هماهنگی مسابقه با حضور همکاران ما در دپارتمان تیم‌های ملی و کمیته پزشکی فدراسیون برگزار شد.

سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال ترکیه میزبان این مسابقه است و باید موضوع را به صورت رسمی اعلام کند. با توجه به حضور ناظر مسابقه در نشست هماهنگی و ابتلای چند بازیکن جدید مالی به کرونا در واقع آن‌ها برای این مسابقه به حدنصاب نرسیدند و دیدار امروز به صورت رسمی لغو شد.

وی در مورد برنامه جایگزین تیم ملی عنوان کرد: تیم ملی در برنامه جایگزین، امروز یک جلسه تمرینی را ساعت 16:00 به وقت محلی و در همان مجموعه ورزشی امره اسپورت برگزار می‌کند. اسکوچیچ از برگزاری هر دو اردو ابراز رضایت و اعلام کرد در این مقطع اتفاق خیلی خوبی بود که بازیکنان در کنار هم جمع و با فلسفه‌های مربی و نکات فنی آشنا شدند. با توجه به تعویق رقابت‌های مقدماتی جام جهانی و بحث شیوع کرونا، جمع کردن بازیکنان اتفاق خیلی مهم بود که انجام شد و لژیونرها هم در این اردو حضور داشتند. ان‌شاالله در اردوهای بعدی تا قبل از بازی‌های مقدماتی جام جهانی شاهد ارتقای کیفیت فنی بازیکنان باشیم.

علوی در گفت و گو با تهران ورزشی، در مورد برنامه بازگشت تیم ملی گفت: تیم ملی امشب بعد از انجام آخرین تمرین خودش در ترکیه به تهران عزیمت می‌کند تا بازیکنان در اختیار باشگاه‌هایشان قرار بگیرند و برای فصل جدید رقابت‌های باشگاهی آماده بشوند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.