واکنش «ابی» به انتقادات با کنایه به کیهان: خودتون رو خسته نکنید! +عکس

ابی در واکنش به انتقادات اخیر به اجرایش در کنسرت ارمنستان نوشت: برای لحظاتی ارتباط من با صدای بند قطع شد و متاسفانه کنترل آهنگ از دست رفت و اون مشکلات به وجود آمد و عده‌ای از دوستان هم لطف داشتند همین قسمت رو وایرال کردند و با قصد و نیت‌های مشخص به من و همراهانم تاختند.

به گزارش تازه نیوز، انتشار ویدئویی از آخرین کنسرت ابراهیم حامدی در ارمنستان حواشی بسیاری را به همراه داشت.

فارغ از انتقادها به دلیل ازدحام مردم در کنسرت‌های او با بی‌توجهی محض به بحران کرونا در ایران، کیفیت اجرای او نیز به شدت زیر سوال رفت. انتقادها از شبکه‌های اجتماعی هم فراتر رفت و حتی کیهان نیز وارد معرکه شد و نوشت: ابراهیم حامدی، مشهور به «ابی» با صدایی ضعیف و بی‌رمق و به اصطلاح فالش، کنسرت اخیر خودش در ارمنستان را اجرا کرد. این اجرا، با انتقادات شدیدی از سوی حاضران در تالار اجرا مواجه شد.

حالا پس از گذشت چند روز ابراهیم حامدی با انتشار یک پیام اینستاگرامی به انتقادها واکنش نشان داد و چنین نوشت:

خب دیگه وقتش رسیده که پاسخ این حواشی و هجمه‌های وارده بعد از کنسرت ارمنستان رو بدیم…
البته که این هجمه‌ها و حاشیه‌ها برای من و تیم مدیریتی من تا حدودی قابل پیش‌بینی و عادی بود، مخصوصا بعد از کنسرت با شکوه و موفق استانبول که برگزار کردیم، اما دوست دارم نکاتی رو برای شما مهربانان بازگو کنم:
متاسفانه به‌صورت عمدی یا سهوی بعد از ورود ما به ایروان مشکلاتی روبرومون قرار گرفت که از کنترل ما خارج بود؛ ساعاتی قبل از شروع برنامه اعلام کردند که میکسر اصلی ما از گمرگ این کشور ترخیص نشده و نخواهد شد! و خب طبیعتا دوستان حرفه‌ای من به خوبی می‌دانند وقتی همچین مشکلی پیش بیاید چقدر کار برای خواننده سخت خواهد شد و چه فشاری به صدای خواننده وارد خواهد شد. تا جایی مشکل حاد شد که حتی تصمیم به لغو برنامه هم گرفتیم چون واقعا امکان‌پذیر نبود، اما به لطف تیم حرفه‌ای که همراهم هستند قرار شد با دستگاه دیگری (نه به اون قدرت) برنامه را پیش ببریم تا شرمنده شما نشیم. برنامه شروع شد، همه چیز داشت به خوبی پیش می‌رفت وهمگی از برنامه لذت می‌بردیم، به‌خصوص خود من، تا اینکه رسیدیم به آهنگ آخر… «سبد سبد» که اون اتفاق رخ داد، درست در لحظات پایانی کنسرت به مدت چند ثانیه از آخرین آهنگی که بعد از ۲ ساعت اجرای پر فراز و نشیب در حال خوندنش بودم، برای لحظاتی ارتباط من با صدای بند قطع شد و متاسفانه کنترل آهنگ از دست رفت و اون مشکلات بوجود آمد و عده‌ای از دوستان هم لطف داشتند همین قسمت رو وایرال کردند، و با قصد و نیت‌های مشخص به من و همراهانم تاختند، که فدای سر تک‌تک شما
وقتی تکه‌های این پازل رو در کنار هم قرار بدید متوجه می‌شید که این همه موج‌سازی بی‌دلیل نمی‌تونست باشه!
در اینجا دوست دارم به تمامی اشخاصی که به هر طریقی از این فرصت استفاده و یا بهتره بگم سوء استفاده کردند تا رابطه بین من و شما رو خراب کنند اعلام کنم: ارتباط محکمی که بین من و هوادارانم در این سال‌ها شکل گرفته، هرگز! با چنین دسیسه‌های پوچی خراب نخواهد شد! نه با شیطنت برخی از دوستان هنرمند، نه با خبرگزاری‌های تلویزیونی و نه با روزنامه‌هایی که به دفعات موضع خودشون رو نسبت به من و مردم عزیز کشورم نشون دادند. این ارتباط دلی و دو طرفه من و هوادارانم به این آسونی‌ها خراب‌شدنی نیست و خودتون رو خسته نکنید! دوستتون دارم و یک‌بار دیگه تشکر می‌کنم بابت تمام لطف و محبتی که این سال‌ها به من داشتید. تشکر ویژه‌ای هم می‌کنم از تمام همکاران و دوستان هنرمندم که این روزها با پیام‌های پرمهر خودشون از من حمایت کردن برای تک‌تکتون آرزوی بهترین‌ها رو می‌کنم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.