متخصص گلزنی به حساب استقلال رسید!

محمد اوسانی مهاجم اندیمشکی تیم ملی دانشجویان بازهم برابر استقلال گلزنی کرد و باعث شکست این تیم شد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرورزشی، تیم ملی دانشجویان در دیداری دوستانه موفق شد تا برابر استقلال به پیروزی برسد تا شاگردان مجیدی با باخت برای دیدارهای لیگ برتر آماده شوند.

محمد اوسانی مهاجم سابق تیم‌های استقلال خوزستان، گسترش فولاد تبریز و صبای قم که پیش از این هشت بار به استقلال گل زده زده بود، باز هم در دقایق پایانی این دیدار توانست با پیراهن تیم ملی دانشجویان گلزنی کند.

او که دانشجوی رشته حقوق در مقطع کارشناس ارشد است، یک بار نیز با پیراهن نساجی در دیدار جام حذفی مقابل تیم آبی پوش پایتخت گلزنی کرده بود تا مجموع گل‌هایش به عدد ۹ برسد.

اوسانی در فوتبال خیلی پیشرفت نکرد ولی قاتل شماره یک استقلال به حساب می آید و متخصص گلزنی به این تیم محسوب می شود. به نظر می رسد این بازیکن قصد بی خیال شدن هم ندارد و هربار مقابل آبی ها قرار می گیرد موفق به گلزنی می شود.

اوسانی که فصل قبل در پارس جنوبی جم بازی می‌کرد هنوز تکلیف تیم جدیدش را مشخص نکرده است و باید دید در چه تیمی بازی خواهد کرد.

گفتنی است این بازیکن بعد از گلزنی مجدد به استقلال با گذاشتن یک استوری برای آبی ها کری خواند و نوشت: « ما به این ها نمی بازیم

در همین ارتباط: زنگ خطر برای مجیدی قبل از آغاز لیگ/ جذب بازیکن خارجی استقلال به کجا رسید؟

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.