قیمت ارزهای دیجیتال امروز پنجشنبه ۱۳ آبان/ بیت‌کوین در کانال ۶۲ هزار دلار

قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران، بیت کوین این روز‌ها مسیر پردست انداز و پرچالشی را طی می‌کند. اتریوم هم طی هفته گذشته به بالاترین سطح تاریخی خود یعنی ۴ هزار و ۴۶۰ دلار رسید، در روز‌های بعد اصلاح شده و بیش از ۲۰۰ دلار از ارزش خود را از دست داد و قیمت آن تا محدوده ۴۱۶۰ هم سقوط کرد. قیمت اتریوم اکنون به ۴ هزار و ۵۴۷ دلار رسیده است.

بررسی‌های درون شبکه‌ای نشان می دهد عرضه رمزارزهای بازار نظیر اتریوم توسط دارندگان بزرگ کمتر شده و به تعداد افرادی که رمزارزها را با نیت نگهداری بلندمدت خریداری می‌کنند، افزوده شده است.

بانک مرکزی اروپا نیز سرانجام با یک تغییر موضع محسوس اعلام کرده کمیته‌ای برای بررسی امکان رونمایی از یورو دیجیتال و الزامات آن برای حفظ ثبات مالی در بازارها تشکیل داده است که نتیجه تحقیقات اولیه آن ها تا اوایل سال آینده منتشر می شود.

بیت‌کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۱۸ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۰.۹۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۳۸.۹۶ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۷۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۳.۲۶ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۲۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

شما می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در ۱۳ آبان ماه در ادامه این خبر ببینید؛

ارز دیجیتال قیمت (دلار) قیمت (تومان)
بیت کوین 62.448 ۱,۷۴۷,۶۹۳,۹۰۲
اتریوم 4.547 ۱۲۷,۲۶۱,۵۴۳
بایننس کوین 557 ۱۵,۵۸۷,۳۹۷
سولانا 236 ۶,۶۲۵,۵۱۷
تتر 1 ۲۸,۰۰۳
کاردانو 53.39 ۱,۴۹۳,۵۳۳
ریپل 1.22 ۳۴,۰۷۸
 پولکادات 3.21 ۱,۴۸۹,۳۳۹
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.