قلیان کشیدن بازیکن خارجی خبرساز شد +عکس

پس از انتشار تصویری از قلیان‌کشی میرالم پیانیچ هافبک تیم ملی بوسنی، این بازیکن باتجربه از اردوی تیم ملی کشورش اخراج شد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرورزشی، میرالم پیانیچ هافبک بارسلونا که قرضی به بشیکتاش رفته به علت بی انضباطی از اردوی تیم ملی بوسنی اخراج شد.

ایوایلو پتف سرمربی تیم ملی بوسنی به علت رفتار این بازیکن در شب قبل از بازی مقابل فنلاند، او را اخراج کرد. بوسنی در این بازی با نتیجه ۳-۱ شکست خورد که پیانیچ در شب قبل از بازی در کنار جمعی از دوستانش قلیان کشیده و نوشیدنی‌های الکلی مصرف کرده بود. پیانیچ در آن بازی ۶۶ دقیقه بازی کرد که به علت عملکرد ضعیفش توسط هواداران هو شد.

پتف پیش از اعلام اخراج پیانیچ با بازیکن قرضی بارسلونا صحبت کرد. پیانیچ در صحبت با مربی تیمش، از این که مرتکب بی انضباطی شده و رفتار کاری را زیر سوال برده، عذرخواهی کرد. فدراسیون فوتبال بوسنی در ابتدا خبر اخراج پیانیچ در اردو را در وبسایتش اعلام کرد اما کمی بعد آن را حذف کرد. در بیانیه فدراسیون فوتبال بوسنی نوشته شده بود: «نباید فراموش کنیم که پیانیچ چه کارهای بزرگی در تیم ملی بوسنی داشته است. رفتارش هر چند که بسیار ناخوشایند بود اما از جانب بازیکنی معتبر و وطن‌پرست بود که قطعاً باید آن را درک کند و به دنبال احیای روانی خود باشد.»

به این ترتیب پیانیچ از حضور در بازی بوسنی و اوکراین محروم شد. البته بوسنی شانسی برای حضور در پلی آف نداشت و این بازی برای‌شان تشریفاتی بود که در نهایت مقابلاً اوکراین با نتیجه ۲-۰ شکست خوردند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.