درخواست یک استقلالی از فرهاد مجیدی

بابک مرادی، بازیکن تیم استقلال تهران درخواست جدایی از این تیم را مطرح کرده است.

به گزارش تازه نیوز و به نقل از خبرآنلاین،  پس از تساوی تیم استقلال مقابل نساجی مازندران، عدم حضور بابک مرادی در تمرینات آبی پوشان خبر قابل توجه اردوگاه آبی بود.

مرادی یکی از بازیکنان نیمکت نشین تیم استقلال است که نه در زمان محمود فکری و نه مجیدی طی فصل پیش فرصت چندانی برای حضور در ترکیب اصلی پیدا نکرده و حتی در فصل جاری هم چنین شانسی را به دست نیاورده است.

مرادی در تمرین دو روز پیش پس از مدت‌ها نیمکت نشینی از وضعیت خود گلایه داشته است. خط خوردن از لیست دیدار مقابل نساجی هم دلیلی شد تا او از حضور در تمرینات به نوعی سرباز بزند. ضمن اینکه گفتگوی او با فرهاد مجیدی موجب شود تا کلمات تعجب برانگیزی را به زبان بیاورد.

مرادی که به گفته خودش با استقلال سفید امضا کرده بود تا در تیم مورد علاقه‌اش حضور داشته باشد از نیمکت نشینی و دور بودن از ترکیب ناراضی است و خواستار جدایی شده است.

در میان گفتگوی روز گذشته او با کادرفنی، مرادی خواستار جدایی شده و سپس به مجیدی اعلام کرده که در صورت تداوم این شرایط حاضر است استقلال را با نامه عدم نیاز سرمربی ترک کند.

وضعیت مرادی در حالی به جدایی از استقلال نزدیک شده که پیش او در آغاز فصل جدید لیگ برتر تا به امروز فردین نجفی و احمد موسوی دو بازیکنی هستند که با نامه عدم نیاز مجیدی این تیم را ترک کرده‌اند.

اکنون باید در انتظار نتیجه صحبت‌های مرادی به مجیدی باشیم و آنگاه متوجه می‌شویم که این سرمربی چه تصمیمی برای بازیکن ناراضی خود خواهد گرفت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.