زنگنه ممنوع‌التصویر شد/ پشت‌پرده لغو برنامه زنده چه بود؟

پشت‌پرده لغو حضور زنگنه در تلویزیون برای تشریح موضوع کرسنت، چه بود؟

به گزارش تازه‌نیوز، محمد مهاجری، فعال رسانه‌ای اصولگرا در یادداشتی به لغو حضور بیژن زنگنه در تلویزیون برای توضیح در خصوص پرونده کرسنت پرداخت و نوشت: با اطلاع می گویم که لغو دعوت زنگنه برای حضور در تلویزیون، از جایگاهی بیرون از صداوسیما انجام شده.

 

 

اما داستان چه بود؟

داستان این است که وزیر سابق نفت داشته زندگی اش رامی کرده که از او برای شرکت در یک برنامه تلویزیونی برای بحث در باره کرسنت دعوت می شود. او هم می پذیرد و پیشنهاد می دهد #سعیدجلیلی هم دعوت شود. بعد از مدتی تلویزیون برای حضور جلیلی عذر می آورد و درخواست می کند زنگنه تنها به برنامه برود که او هم می پذیرد.

زنگنه هوشمندانه پیشدستی می کند و موضوع را از طریق توییتر به اطلاع عموم می رساند. تلویزیون که رودست می خورد، دستپاچه می شود.

گویا صداوسیما اجازه چنین کاری را نداشته و “خودسرانه” وارد گود شده بوده. شاید هم چنین می پنداشته که زنگنه دعوت را رد می کند و همین خودش دستاویز می شود که بگویند ایهاالناس ! دیدید متهم اصلی کرسنت از مناظره و مصاحبه گریخت و نیامد؟!

مرحله بعدی بازی شروع می شود. یکی دو نماینده مجلس یارگیری می شوند. خبرگزاریهای دولتی و حامی دولت به خط می شوند و از طرف قوه قضاییه می گویندکه کیفرخواست کرسنت صادر شده و کجای دنیا متهم را به تلویزیون می آورند! و یادشان می رود که همین تلویزیون دهها و صدها متهم با پرونده باز را جلوی دوربین آورده و گاهی از آنها اعتراف گرفته است!

این بار اما با زنگنه ای روبروست که صریح و بی تعارف است و اگر روبروی دوربین تلویزیون بنشیند حرفهایی را می زند که تا حالا کسی نگفته و خیلی از اعوان و انصار دلواپسان از جمله سعیدجلیلی باید برای مدتها به مرخصی تشریف ببرند. همچنین شاید کل پرونده عوض شود و معلوم گردد متهمان اصلی الان در جایگاه مدعی نشسته اند و برای دیگران پرونده سازی می کنند. بعلاوه پایداریچی هایی که در نقش ستون پنجم عمل می کنند دچار مخمصه شوند.

خلاصه اینکه تلویزیون جاخالی می دهد و برنامه هوا می شود.

از آنطرف برای زنگنه که تا دم خیمه معاویه و عمروعاص رفته، بنا به مصلحتهایی، تماسها و پیغام‌ها شروع می شود که…

این بار هم خیانتکارهایی که با عقیم گذاشتن کرسنت، نان گرم سفره عرب ها را تامین کردند، جستند تا نوبتی دیگر برسد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.