جنون راننده عصبانی؛ 5 کشته و 40 زخمی به‌خاطر یک درگیری خانوادگی! +ویدئو و تصاویر

حمله با خودرو به داخل جمعیت در آمریکا دست‌کم ۵ کشته و بیش از ۴۰ مجروح بر جای گذاشت.

به گزارش تازه نیوز، ساعت ۵ بعد از ظهر روز یکشنبه یک خودروی شاسی بلند با سرعت زیاد به میان مردمی رفت که به مناسبت استقبال از کریسمس برنامه‌ای را در مرکز شهر واکیشا در حومه میلواکی ترتیب داده بودند. تحقیقات پلیس در رابطه با این حمله با بررسی مشخصات یک خودروی قرمز رنگ که به سمت جمعیت رانده بود آغاز شد.

بعد از وقوع این حادثه کاخ سفید در بیانیه‌ای ضمن اعلام آمادگی برای کمک به مقام‌های محلی اعلام کرد که جو بایدن در جریان این حمله قرار گرفته و روند آن‌را به دقت و از نزدیک دنبال می‌کند.

رئیس پلیس واکیشا در حومه میلواکی ایالات متحده می‌گوید راننده‌ای که به مردم در یک مراسم گرامیداشت کریسمس حمله کرد تنها چند دقیقه پیش از آن با یک درگیری خانوادگی رو‌به‌رو بوده و احتمالا دلیل این حمله نیز همان بوده است.

دن تامپسون، رئیس پلیس واکیشا همچنین تاکید کرد که هیچ شواهدی وجود ندارد که این حمله که به کشته شدن دست‌کم ۵ نفر و زخمی شدن ۴۸ تن دیگر انجامید تروریستی بوده باشد. مظنون این حمله دارل بروکس جونیور بدون اینکه همدستی داشته باشد این جنایت را انجام داده است. پلیس می‌گوید مسائل خانوادگی و آشوب درونی که بروکس جونیور با آن رو‌به رو بوده دلیل اصلی وقوع این فاجعه به شمار می‌رود. پلیس جزئیات بیشتری در خصوص این مسائل خانوادگی بین نکرده است.

پلیس می‌گوید پرونده‌ای در خصوص این جنایت، اتهام قتل عمد ۵ نفر را برای بروکس ۳۹ ساله گشوده شده است. در میان جان‌باختگان این اتفاق، ۴ زن ۵۲ تا ۸۹ سال و همچنین یک مرد ۸۱ ساله دیده می‌شوند. گزارش شده که عامل این حمله پیشتر هم چندین پرونده جنایی داشته و از سال ۱۹۹۹ تا کنون ۱۶ بار مرتکب جرایم مختلفی شده که از جمله یک بار به صورت عامدانه با وسیله نقلیه خود یک عابر پیاده زن را تعقیب کرده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.