ماجرای غم‌انگیز تجاوز به دختر ۱۲ ساله/ باران زایمان کرد، پدر به اعدام محکوم شد

پس از بارداری و زایمان دختر ۱۲ ساله و آزمایش دی‌ان‌ای، تجاوز فامیل نزدیک این دختر اثبات و متجاوز به جرم زنای با محارم به اعدام محکوم شد.

به گزارش تازه‌نیوز، دو سال قبل زن جوانی با مراجعه به اداره پلیس از یکی از بستگان نزدیک خود به اتهام تجاوز جنسی به دختر ۱۲ ساله‌اش شکایت کرد. این زن در طرح شکایت خود گفت: مدتی بود که دخترم ناخوش بود؛ وقتی او را نزد چندین پزشک بردم مشخص شد که او هفت ماهه باردار است. دختر ۱۲ ساله‌ام می‌گوید با هیچ‌کس ارتباطی نداشته اما چندوقت قبل یکی از نزدیکان ما در خانه به او تجاوز کرده است.

به نقل از رکنا، بعد از اظهارات این زن، دختر ۱۲ ساله به نام باران تحت تحقیق قرار گرفت و صحبت‌های مادر خود را تائید کرد. به این ترتیب متهم دستگیر شد و به تجاوز جنسی به باران ۱۲ ساله اقرار کرد. رسیدگی به پرونده در شعبه یازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران آغاز شد و مدتی بعد دختر باران به دنیا آمد که آزمایش دی‌ان‌ای ثابت کرد پدر آن نوزاد همان متهم افغان پرونده است.

به این ترتیب قضات شعبه یازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران بعد از اخذ دفاعیات متهم، بنا بر ادله و مستندات موجود و نظر به اقرار صریح متهم، حکم اعدام او را به اتهام زنا با محارم صادر کردند.

بیشتر بخوانید:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.