قیمت ارزهای دیجیتال دوشنبه ۲۰ دی

در این گزارش قیمت جدید بیت کوین، اتریوم و تتر امروز ۲۰ دی ۱۴۰۰ آمده است.

به گزارش تازه‌نیوز، قیمت ارزهای دیجیتال از بیت کوین گرفته تا ریپل و کاردانو و حتی دوج کوین و شیبا اینو در هفت روز گذشته کاهش پیدا کرده است.

بیت کوین با ضرر ۱۱ درصدی رو به رو است و بیشترین زیان را سرمایه‌گذاران سولانا، اتریوم، بایننس کوین و شیبا متحمل شده‌اند که ارزششان بین ۱۶ تا ۱۹ درصد پایین آمده است.

به طور کلی در یک هفته اخیر هیچ ارز دیجیتال شاخصی مثبت نبوده، اما امروز برخی ارزهای دیجیتال روند صعودی گرفته اند.

بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۹۴.۲ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۸.۰۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۷۷.۱۸ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۰۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

تتر
تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۸.۳ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۷۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی
شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در ۲۰ دی را در ادامه این خبر ببینید؛

ارز دیجیتالقیمت (دلار)قیمت (تومان)
بیت کوین41,966۱,۱۷۱,۵۷۰,۳۸۴
اتریوم3,166۸۸,۴۱۲,۸۰۵
تتر1۲۷,۹۴۰
بایننس کوین443۱۲,۳۸۱,۳۱۹
سولانا143۳,۹۹۶,۴۱۲
 ای بایننس کوین0.99۲۷,۹۲۷
مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.