جدول لیگ برتر فوتبال ایران در پایان نیم فصل

استقلال و پرسپولیس با شکست رقبای خود در هفته پانزدهم در رتبه اول و دوم جدول جای گرفتند.

به گزارش تازه نیوز و به نقل از انتخاب، استقلال و پرسپولیس با شکست رقبای خود در هفته پانزدهم در رتبه اول و دوم جدول جای گرفتند.

نگاهی به جدول رده بندی مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران انداختیم.

هفته پانزدهم و آخرین هفته نیم فصل اول مسابقات فوتبال ایران امروز برگزار شد که نتایج قابل توجهی رخ داد. استقلال، صدرنشین جدول مسابقات لیگ برتر امروز در مسجدسلیمان به مصاف تیم نفت این شهر رفت و موفق شد با حساب ۳-۰ پیروز شود. با این پیروزی بزرگ، استقلال با ۳۵ امتیاز صدرنشین جدول مسابقات و قهرمان نیم فصل شد.

پرسپولیس، تیم دوم لیگ امسال امروز در ورزشگاه آزادی با فجرسپاسی شیراز دیدار کرد و موفق شد با نتیجه ۱-۰ پیروزی را از آن خود کند. با این پیروزی، پرسپولیس ۳۲ امتیازی شد و در رتبه دوم قرار گرفت. سپاهان اصفهان که فصل را پر قدرت شروع کرده بود در مقطعی دچار مشکل شد و امروز نیز در اراک با آلومینیوم دیدار کرد که حاصل آن تقسیم امتیازات بود. با این تساوی سپاهان ۲۹ امتیازی شد و در رتبه سوم قرار گرفت، در رتبه چهارم نیز تیم رسول خطیبی جای گرفت.

در پایین جدول نیز پدیده مشهد قرار دارد. تیمی که امروز هم برابر فولاد با دو گل شکست خورد. فجرسپاسی شیراز و نفت مسجدسلیمان نیز به ترتیب چهاردهم و پانزدهم هستند.

جدول لیگ برتر نیم فصل

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.