نوجوانان مست که به مردم آسیب می‌زدند دستگیر شدند

۷ جوان و نوجوان که در پی مصرف مشروبات الکلی با چوب و چماق و چاقو به جان خودروهای مردم افتاده بودند و با شرارت های ترسناک عابران را نیز مجروح می کردند با تلاش شبانه نیروهای انتظامی مشهد دستگیر شدند.

به گزارش تازه‌نیوز، ساعت حدود ۲۱ شب دوشنبه گذشته ،شهروندان در تماس با پلیس ۱۱۰،از شرارت های وحشتناک و تخریب خودروها با عربده کشی در بولوار حر مشهد ابراز نارضایتی کردند. در پی دریافت این خبر بلافاصله گروهی ورزیده از نیروهای انتظامی با فرماندهی سرگرد مهدی کرامتی (رئیس کلانتری شهید باهنر) عملیات دستگیری مهاجمان مست را در دستور کار قرار دادند و عازم خیابان حر ۴۲ شدند.

به نقل از خراسان، آنان اگرچه یکی از عاملان شرارت را در محل وقوع جرم دستگیر کردند اما دیگر خلافکاران از محل گریخته بودند به همین دلیل و با تاکید سرهنگ حسین دهقان پور (فرمانده انتظامی مشهد) برای دستگیری شبانه عاملان تخریب خودروهای مردم بی درنگ ماموران انتظامی با هماهنگی و کسب مجوزهای قضایی به رصدهای اطلاعاتی پرداختند تا این که شش متهم دیگر را در نقاط مختلف حوزه استحفاظی در حالی به دام انداختند که این عملیات تا سپیده دم روز گذشته به طول انجامید. بررسی های پلیس نشان داد: این متهمان که برخی از آنان نوجوان هستند با مصرف مشروبات الکلی حدود شش خودروی پارک شده را تخریب کرده اند و دو عابر پیاده را نیز مورد ضرب و جرح قرار داده اند بنابراین تحقیقات بیشتر با معرفی متهمان به مراجع قضایی در این باره ادامه دارد.

بیشتر بخوانید:

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.