بارسا ۴-۲ اتلتیکو؛ حال بلوگرانا با ژاوی خوب است

بارسلونا موفق شد با ارائه یک نمایش فوق العاده اتلتیکو مادرید را با نتیجه ۴-۲ شکست دهد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ورزش سه، بارسلونا در حساس‌ترین بازی هفته بیست و سوم رقابت‌های لالیگا در ورزشگاه نوکمپ میزبان اتلتیکومادرید بود که نهایتا این مسابقه حساس و مهم با نتیجه ۴-۲ به سود تیم میزبان خاتمه یافت.

بارسلونا شروع بهتری داشت و می توانست در دقیقه ۵ به گل اول دست پیدا کند اما ضربه فران تورس بعد از یک چرخش زیبا با اختلاف کمی از کنار دروازه بیرون رفت.

در دقیقه ۸ این اتلتیکو مادرید بود که توانست گل اول بازی را به ثمر برساند. پاس زیبای لوئیس سوارز به یانیک کاراسکو رسید و این بازیکن نیز با یک ضربه دقیق دروازه بارسلونا را باز کرد تا نتیجه ۱-۰ شود.

کمتر از دو دقیقه بعد بارسلونا موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند. ارسال دنی آلوز با ضربه والی تماشایی جوردی آلبا همراه شد تا نتیجه خیلی زود ۱-۱ شده باشد.

در دقیقه ۲۱ یک فرصت بسیار خوب گلزنی برای اتلتیکو مادرید از دست رفت؛ جایی که ضربه فنی و زیبای ژائو فلیکس با اختلافی کم از کنار دروازه مارک آندره تراشتگن به بیرون رفت.

در دقیقه ۲۱ بارسلونا توانست گل دوم را هم به ثمر برساند. ارسال آداما ترائوره با ضربه سر زیبای گاوی همراه شد تا تیم ژاوی با نتیجه ۲-۱ پیش بیفتد.

در دقیقه ۳۶ اتلتیکومادرید می توانست کار را به تساوی بکشاند. ارسال توماس لمار به روی دروازه با ضربه سر استفان ساویچ همراه شد اما توپ با اختلاف بسیار کم از کنار دروازه بارسا به بیرون رفت.

در حالی که بازی به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می شد بارسلونا توانست در دقیقه ۴۲ به گل سوم دست پیدا کند. ‏رونالد آرائوخو روی ریباند ضربه سری که به تیر دروازه برخورد کرده بود موفق به گلزنی شد تا بارسا با پیروزی ۳-۱ راهی رختکن شود.

بارسلونا در نیمه دوم شروعی طوفانی داشت و توانست خیلی زود گل چهارم را به ثمر برساند. ضربه زیبا و مهار نشدنی دنی‌الوز به گوشه دروازه اتلتیکومادرید رفت تا نتیجه ۴-۱ شود.

در دقیقه ۵۸ اتلتیکو مادرید موفق شد یکی از گل‌های خورده را جبران کند. روی یک ارسال کرنر لوئیس سوارز موفق شد در دهانه دروازه گلزنی کند تا نتیجه ۴-۲ شده باشد.

در دقیقه ۶۹ کار برای بارسلونا دشوار شد چرا که دنی آلوز بعد از خطای شدیدی که روی پای یانیک کاراسکو انجام داد با کارت قرمز مستقیم داور مواجه شد.

در ادامه اتلتیکومادرید نتوانست از یک یار بیشتر خود استفاده کند و بارسلونا نیز به خوبی کار را کنترل کرد تا بازی با همان نتیجه ۴-۲ به سود شاگردان ژاوی تمام شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.