زندگی گروهی خرس‌های قطبی در ایستگاه هواشناسی +تصاویر

گروهی از خرس‌های قطبی سی سال پیش یک ایستگاه هواشناسی را برای زندگی انتخاب کردند.

به گزارش تازه‌نیوز، یک عکاس حیات وحش عکس‌های شگفت انگیزی را ثبت کرده که نشان می‌دهد یک گروه خرس قطبی در ایستگاه هواشناسی متروکه در روسیه زندگی می‌کنند.

یک عکاس حیات وحش که برای تصویر برداری به جزیره کوچک کولیوچین روسیه رفت گروهی از خرس‌های قطبی را  که در داخل ایستگاه هواشناسی زندگی می‌کنند کشف کرد. گفته شده این ایستگاه  در سال ۱۹۹۲ بسته شد. براساس گزارش‌ها، این عکاس دو سال عمر خود  را صرف برنامه ریزی سفر خود کرده بود؛ وی توانست با استفاده از یک پهپاد مخصوص، تصاویری از حیواناتی که در ساختمان زندگی می‌کنند، ثبت کند.

خرس قطبی

به نقل از باشگاه‌خبرنگاران، عکاس گفت که حدود ۲۰ خرس قطبی اکثراً نر، در اطراف ساختمان متروکه‌ای که در دهه ۱۹۳۰ ساخته شده بود، پرسه می‌زدند. او  در وبلاگ خود نوشت: “همیشه دوست داشتم چند عکس زیبا از خرس‌های قطبی داشته باشم و این هدف اصلی سفر بود. من انتظار داشتم که آن‌ها  بیشتر در جزیره Wrangel که در سراسر جهان به دلیل خانه بودن مشهور است ملاقات کنم اما در کمال تعجب آن‌ها را در ایستگاه هواشناسی متروکه مشاهده کردم”. در ادامه برخی از تصاویری که این عکاس با کمک پهپاد از خرس‌های قطبی گرفت را می‌توانید مشاهده کنید.

خرس قطبی

خرس قطبی

بیشتر بخوانید:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.