تاریخ بازی فینال جام جهانی باشگاه‌های جهان/کدام تیم حریف چلسی است؟

قهرمان اروپا با کسب پیروزی در دومین بازی مرحله نیمه نهایی جام جهانی باشگاه‌ها به فینال جام جهانی باشگاه‌ها راه پیدا کرد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از تسنیم، دومین بازی مرحله نیمه نهایی جام جهانی باشگاه‌ها درامارات، دیشب (چهارشنبه) از ساعت ۲۰ به وقت تهران میان تیم‌های چلسی قهرمان اروپا و الهلال قهرمان لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد که این بازی را چلسی با نتیجه یک بر صفر به سود خود به پایان رساند.

تنها گل این بازی را روملو لوکاکو در دقیقه ۳۲ به ثمر رساند تا چلسی به عنوان دومین تیم راه فینال رقابت‌ها شود، جایی که باید به مصاف پالمیراس برزیل برود. پالمیراس قهرمان باشگاه‌های آمریکای جنوبی شب گذشته مقابل الاهلی مصر قهرمان باشگاه‌های آفریقا به برتری دست یافته بود.

فینال جام جهانی باشگاه‌ها شنبه ۲۳ بهمن از ساعت ۲۰ به وقت تهران برگزار می‌شود. قبل از آن بازی هم دیدار رده‌بندی از ساعت ۱۶:۳۰ میان تیم‌های الاهلی و الهلال برگزار می‌شود.

پیش از مصاف چلسی و الهلال، تیم‌های مونتری مکزیک قهرمان باشگاه‌های آمریکای شمالی و مرکزی (کونکاکاف) و الجزیره نماینده کشور میزبان برای کسب عنوان پنجمی برابر هم قرار گرفتند که این بازی با برتری ۳ بر یک مونتری پایان یافت و به این ترتیب نماینده آمریکای شمالی پنجم شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.