آغاز پیش‌فروش دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک از امروز

در حالی که کمتر از یک ماه از ثبت‌نام و قرعه‌کشی طرح پیش‌فروش هشت محصول گروه صنعتی ایران‌خودرو می‌گذرد، این خودروساز از صبح امروز (پنجشنبه) برنامه پیش‌فروش خودرو “دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک” خود را با موعد تحویل اردیبهشت و خرداد سال آینده، به مدت سه روز اجرایی خواهد کرد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ایسنا، اواخر مهر ماه (22 مهرماه) بود که این شرکت خودروساز اقدام به ثبت‌نام برای  عرضه هشت محصول خود در قالب پیش‌فروش یک‌ساله  کرد که این طرح همزمان با چهارمین مرحله از فروش‌ فوق‌العاده محصولات خود کرد.

در مرحله پیشین پیش‌فروش یکساله محصولات ایران‌خودرو، پارس با موتور TU۵، پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ ۲، سمند LX، پژو ۲۰۷ دستی هاچ‌بک، سورن پلاس، دناپلاس و راناپلاس با موعد تحویل در تیر و مرداد ۱۴۰۰،  به اجرا گذاشته شد که در این طرح  در مجموع ۷۱۵ هزار نفر ثبت نام کرده‌ که از این تعداد، اسامی ۲۲ هزار نفر از میان ۷۱۵ هزار نفر ثبت‌نام‌کننده، به صورت قطعی از گردونه ایران‌خودرو خارج شد و به عنوان منتخبان قطعی مشخص شدند.

حال در فاصله زمانی کمتر از یک‌ماه، گروه صنعتی ایران خودرو در پاسخ به خواست مشتریان برای خرید محصول دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک برنامه پیش‌فروش این خودرو را از امروز (پنجشنبه) به مدت سه روز (تا روز شنبه 17 آبان ماه) به اجرا می‌گذارد.

پس از اتمام مهات ثبت‌نام و احراز هویت مشتریان، قرعه‌کشی حداکثر سه روز پس از اتمام مهلت ثبت‌نام در حضور نهادهای نظارتی برگزار و  مشتریان نهایی تعیین خواهند شد.

پس از اعلام اسمی، همچون روال طرح‌های فروش خودرو (فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش)، منتخبان تا پنج روز فرصت خواهند داشت تا نسبت به پرداخت وجه علی‌الحساب خودرو از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی  esale.ikco.ir  اقدام کنند.

موعد تحویل خودرو، اردیبهشت و خرداد سال آینده تعیین شده و خودرو براساس قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد تحویل مشتریان خواهد شد.

لازم به ذکر است که به منظور دسترسی مشتریان واقعی به خودرو، تمامی محدودیت‌های فروش‌های قبل در این طرح نیز اعمال می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به گذشت ۴۸ ماه از زمان ثبت نام یا تحویل خودرو از شرکت‌های ایران خودرو و سایپا، نداشتن پلاک فعال شخص متقاضی، لزوم ارائه گواهینامه رانندگی، شماره تلفن و شماره حساب بانکی به نام متقاضی اشاره کرد.سند مالکیت خودروهای تحویلی نیز به مدت یک سال در رهن ایران خودرو خواهد بود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.