خواهش عجیب و غریب بختیار رحمانی از استقلال!

بختیار رحمانی این روزها شدیدا در پی بازگشت به استقلال است.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرآنلاین، در فوتبال ایران هر روز یک اتفاق جدید رخ می‌دهد و شاهد چیزهایی هستیم که مشابه آن در هیچ جای دنیا وجود ندارد و تنها منحصر به کشور خودمان می‌شود. امسال در فصل نقل و انتقالات پدیده جدیدی مشاهده شده که بازیکن به صورت علنی خودش را به یک تیم پیشنهاد می‌کند و از مدیران آن تیم می‌خواهد او را جذب کنند.

بختیار رحمانی، هافبک سابق استقلال این روزها شدیدا به دنبال بازگشت به تیم سابقش است و در این راه هر روز مصاحبه می‌کند و از تمایل خود می‌گوید. بختیار چند سال قبل به عنوان یک ستاره به استقلال منصوریان پیوست اما پس از یک نیم فصل نه چندان خوب از این تیم جدا شد و به فولاد برگشت. او در سال‌های اخیر تیم‌های زیادی عوض کرده ولی هرگز نتوانسته به دوران اوج خود نزدیک شود و سال گذشته هم در صنعت نفت آبادان کاملا نیمکت‌نشین بود.

با این حال جدایی علی کریمی باعث شده بختیار هوای برگشتن به سرش بزند و برای این کار هم خودش پیش‌قدم شده است که در نوع خود کمی عجیب و غیرحرفه‌ای به نظر می‌رسد. او حتی وعده داده پول زیادی هم از استقلال نمی‌خواهد و فقط دوست دارد به جمع آبی‌ها برگردد تا بار دیگر فرصت نشان دادن توانایی‌هایش را به دست آورد.

البته بعید است محمود فکری با بازگشت رحمانی به استقلال موافقت کند اما امیدواریم اگر بختیار به استقلال برگشت این بار از زهر شدن پولی که گرفته نگوید و تمرکزش روی فوتبالش باشد تا به دوران اوج خود برگردد؛ کاری که البته در تیم‌های دیگر موفق به انجامش نشده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.