احمدی‌نژاد آینده جنگ روسیه و اوکراین را پیش‌بینی کرد!

احمدی‌نژاد گفت: با ایستادگی و مقاومت همه جانبه مردم اوکراین، موتورجنگی روسیه اینک به گِل نشست.

به گزارش تازه نیوز و به نقل از اعتمادآنلاین، روسیه قرار بود طی سه روز اوکراین را تصرف کند و قهرمانانه مارش جنگی بنوازد و‌ سرود پیروزی بخواند، اما با ایستادگی و مقاومت همه جانبه مردم اوکراین، موتورجنگی روسیه اینک به گِل نشسته است.

پوتین قصد دارد با همراهی و موافقت آمریکا، اوکراین را تجزیه کند. یعنی دو قسمت تحت اشغال را به انضمام بخش هایی دیگری از خاک این کشور ، منفک کرده و دو کشور تحت عنوان اوکراین شرقی و اوکراین غربی بوجود آورد.

محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشور در توئیتی نوشت: : پوتین پس از مواجهه با مقاومت سرسختانه مردم اوکراین و تحمل شکست در جبهه های مختلف، درصدد تجزیه این کشور به دو بخش مستقل برآمده است. شواهد نیز از موافقت و همراهی آمریکا با این امر حکایت می کند!

 

2 نظر
  1. 7891

    جناب اقای احمدی نژاد تمام وام هایی که به مردم عرب زبان اهواز دادید مستقیما توسط باند (سیدها) به کشور امارات منتقل شد و خساراتی نابخشودنی به بار اورد و کسی هم لب به سخن در این مورد نگشود. همه سکوت کردند چون احترام رییس کشور نباید شکسته میشد. حالا شما کمی اینده نگر تر باشید و پیشگویی و پیش بینی نکنید چون هنوز کار تمام نشده. روسیه کشوری نیست که دست کمی از امریکا داشته باشد.

  2. 7891

    صفحه رسمی دفاع اوکراین اعلام کرد روس‌ها در ماریوپول از کوره‌های آدم سوزی متحرک به منظور از بین بردن اجساد شهروندان شکنجه و کشته شده در این شهر استفاده کردند. جناب اقای احمدی نژاد نظرتان در باره این خبر چیست؟ نظرتان در باره دختان سوری و کمک روسیه به از بین بردن داعش چیست؟

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.