تیراندازی در پایتخت اسرائیل؛ ۶ اسرائیلی زخمی شدند

منابع خبری عبری گزارش دادند که تیراندازی در در مرکز تل‌آویو صورت گرفته است و شش اسرائیلی زخمی شده‌اند. خبرگزاری فلسطینی «شهاب گزارش داد که این عملیات در خیابان «دزنگوف» که یکی از بزرگ‌ترین خیابان‌های تل آویو است، صورت گرفته است.

به گزارش تازه نیوز و به نقل از فارس، منابع خبری عبری از جمله شبکه هفت رژیم صهیونیستی از وقوع تیراندازی در تل‌آویو خبر دادند. این تیراندازی در چند منطقه از این شهر رخ داده است.
این شبکه خبری گزارش داد که در جریان این تیراندازی که در مرکز تل‌آویو صورت گرفته است، چندین نفر زخمی شده‌اند.خبرگزاری فلسطینی «شهاب گزارش داد که این عملیات در خیابان «دزنگوف» که یکی از بزرگ‌ترین خیابان‌های تل آویو است، صورت گرفته است. به گزارش شهاب، در جریان این تیراندازی، دستکم پنج صهیونیست زخمی شده‌اند.شبکه خبری المیادین، اما گزارش داد که در این عملیات استشهادی، دستکم شش صهیونیست زخمی شده‌اند. المیادین همچنین خبر داد که تیراندازی در پنج منطقه از تل‌آویو صورت گرفته است و نظامیان صهیونیست تا کنون موفق نشده‌اند تیراندازی را متوقف کنند و همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری سما فلسطین هم گزارش داد، در جریان این تیراندازی که شش صهیونیست زخمی شدند، وضعیت دو نفر از آنان به شدت وخیم است. پلیس رژیم صهیونیستی نیز از صهیونیست‌ها خواسته است که محل عملیات، تجمع نکنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.