این زن حق ندارد از ۲۰۰ متری خانه مدیرعامل اپل رد شود! +تصاویر

دلبستگی بیش از حد زن ۴۵ ساله به مدیرعامل اپل برایش دردسرساز شد.

به گزارش تازه‌نیوز، یک زن در ایالت ویرجینیا پس از آنکه مشخص شد صدها ایمیل برای تیم کوک (Tim Cook) مدیرعامل شرکت اپل فرستاده و ادعا کرده او پدر دوقلوهایش است، تحت دستور منع قرار گرفته و گفته می‌شود اجازه ندارد از ۲۰۰ متری خانه کوک عبور کند.
جولیا لی چوی، ۴۵ ساله، اهل مک‌لین ویرجینیا از هالووین ۲۰۲۰ شروع به انتشار توییت‌هایی درباره تیم کوک کرد و او شوهر خود خطاب کرد. جالب اینجاست که آقای کوک در سال ۲۰۱۴ خود را همجنسگرا معرفی کرد.

جولیا لی چوی

این زن در پست‌هایی که آن روز منتشر کرد با اشاره به کوک ۶۱ ساله او را این‌گونه خطاب کرد: «مرد تخت خوابم! مرد آشپزخانه‌ام! مرد نظافتچی من! شوهرم! مرد من تیم کوک است! پدر بچه‌هایم!»
چوی که خود را جولیا لی کوک می‌نامید در توییت دیگری به ساتیا نادلا، مدیرعامل مایکروسافت توهین کرد و نوشت: «باید هرچه زودتر شوهرم، تیم کوک را آنفالو کنی.»

پیام جولیا لی چوی

او همچنین با سوندار پیچای، مدیرعامل گوگل مشکلاتی به وجود آورد: «در حالی که ما دو نفر به تصمیم نهایی برای عشقمان رسیدیم، سوندار پیچای، مدیرعامل گوگل، اصرار دارد که در عشق کوک مداخله کند و چندین بار سعی کرد به من آسیب بزند.»
او در توییت دیگری نوشت: «شوهرم، من تمیزکاری یا آشپزی نمی‌کنم. من فقط منتظر همسرم هستم! قلبم مور مور می‌شود.»

جولیا لی چوی

بر اساس گزارش‌ها او از اکتبر تا نوامبر ۲۰۲۰ نزدیک به ۲۰۰ ایمیل به کوک زده که پیام‌هایش شامل عکس‌هایی از اسلحه‌هایی ظاهرا پر هم بود. اسناد دادگاه نشان می‌دهند که ایمیل‌های او با افزایش تنش در لحن همراه است. برخی از پیام‌ها از سوی وکیل کوک تهدیدکننده و بسیار آزاددهنده و با ماهیت جنسی توصیف شده‌اند.
در یکی از پیام‌ها آمده است: «کاری که کردی یک دفاع جنایی است. خودت را مُرده بدان.» وکلای کوک می‌گویند این زن در تاریخ ۳ نوامبر عکسی از یک بسته مهمات برای او ارسال کرد و نوشت: «به تو هشدار دادم و گفتم از تلاش برای کشتن من دست بردارد. تو باعث شدی من به جای رفتن به تعطیلات کریسمس این‌ها را بخرم. هرگز نمی‌بخشمت.»

ظاهرا در سپتامبر ۲۰۲۱ چوی به کوک ایمیلی فرستاد و گفت می‌خواهد با او در پالو آلتو هم‌اتاقی شود. او در طول دو ماه بعدی دو بار با پورشه‌اش از ویرجینیای شمالی به پالو آلتو رانندگی کرد. بار دوم در اکتبر ۲۰۲۱ جلوی خانه کوک ظاهر شد و به مقامات امنیتی گفت می‌خواهد با کوک صحبت کند. او تا زمان رسیدن پلیس در ملک کوک ماند و تهدید کرد که می‌تواند خشن باشد.
در ۱۸ دسامبر ۲۰۲۱ او به کوک ایمیل زد و گفت: «مجبور نیستیم همدیگر را ببینیم. ۵۰۰ میلیون پول نقد به من بده و من می‌بخشمت و فراموشت می‌کنم. بهتر است حرفم را گوش کنی.»

جولیا لی چوی

پس از آن او به ارسال توییت و ایمیل به کوک ادامه داد و یک بار او را تهدید کرد که خانه‌اش را می‌سوزاند.
اپل معتقد است این زن هنوز در خلیج جنوبی است و احتمال دارد مسلح باشد. دستور منع موقت او را ملزم می‌کند که از کارمندان یا ساختمان‌های متعلق به اپل دوری کند.

منبع: روزیاتو

بیشتر بخوانید:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.