پیش بینی بورس فردا سه‌شنبه ۳۰ فروردین/ امید به بازار سرمایه بازگشت!

پیش بینی بورس فردا سه‌شنبه ۳۰ فروردین به چه صورت خوهد بود؟

به گزارش تازه‌نیوز، طبق پیش بینی کارشناسان، با توجه به حجم و ارزش معاملات بورس امروز به نظر می‌رسد کلیت بازار در سطحی تعادلی قرار دارد و تمایل بازار به سمت معاملاتی متعادل و صعودی است. در شرایط کنونی که شاخص در محدوده یک میلیون و ۵۰۰هزار واحد قرار گرفته و بیش از ۲۶هزار واحد جهش داشته است، شکل گیری موج جدیدی از تقاضا در بازار دور از انتظار نیست.

علی عصاری، کارشناس و فعال بازار سرمایه در گفت‌وگو با اقتصاد آنلاین، روند معاملات بورس را بررسی کرد و گفت: در معاملات امروز شاخص کل با ثبت جهش ۲۷هزار واحدی به سطح یک میلیون ۵۰۰هزار واحد صعود کرد و شاخص هم وزن نیز ۶۷۸۲واحد رشد داشت. بورس امروز در ابتدای معاملات با هیجان مثبت کار خود را آغاز کرد و این روند مثبت تا نیمه دوم بازار هم ادامه یافت اما به یک باره خودرویی‌ها و همچنین عرضه صف خرید شستا کار را برای معاملات فردا سخت کرد.

وی ادامه داد: امروز برای اولین بار نمادهایی از بورس و فرابورس با دامنه نوسان ۶+ تا ۶- عرضه شدند و اغلب آنها به صف خرید نشستند. در میان این نمادها زشریف با بازگشایی ۹.۶درصد رشد داشت و در مقابل زکشت به صف فروش نشست.

پیش بینی بورس فردا ۳۰ فروردین

این کارشناس بازار سرمایه گفت: به نظر می‌رسد در معاملات فردا روندی متعادل و رو به رشد داشته باشیم و حرکت‌ها منطقی‌تر باشد. ترسی در بازار وجود ندارد و با توجه به اینکه شاخص مقاومت مهم ۱۴۹۰ را رد کرده، موجی از تقاضا و امید به بازار بازگشته است.

 

۱ نظر
  1. مهدی مهشیدیفر

    این ذات بازار است اگر کنترل نشود نوسان گیران فس بازار را میگیرند احتمالا فردا نیمه اول بازار منفی عمل میکند که باید خرید و در نیمه دوم برای تثبیت شاخص سهام خصوصا بتیادی بالا میکشداز جمله فملی شبندر شبریز.. ضمنا شستای 1500 تومانی شده 100 تومان که تا افزایش سرمایه ثبت شود یکسال طول میکشد. توصیه میشود از خرید سهام خودرویی که کاذب بالا رفته پرهیز کنید. تجربی با 20 سال سابقه

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.