خبر مهم سرمربی منچستریونایتد درباره خرید بازیکن

باشگاه منچستریونایتد قصد دارد یک مهاجم گلزن را به جمع بازیکنان خود اضافه کند که یکی از آنها رقیب طارمی در لیگ پرتغال است.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از فارس،  منچستریونایتد شب گذشته در یک بازی ضعیف و شرم‌آور مقابل لیورپول شکست خورد تا رانگنیک صحبت‌های مهمی در خصوص ادامه این تیم ارائه دهد.

رانگنیک مدعی شد که این تیم باید مسیرش را تغییر دهد و مثل لیورپول یک راه متفاوت برای خود بسازد. یونایتد باید بداند که بسیاری از بازیکنان باید از این باشگاه بروند و چند بازیکن مهم خریداری شود.

رانگنیک گفت: هر مالکی اگر آنالیز کند، متوجه می‌شود که این تیم نیازمند بازسازی است. قراردادها منقضی شده و برای من واضح است که یونایتد در پنجره تابستانی ۶،۸، ۱۰ بازیکن خریداری خواهد کرد. البته قبل از اینکه بازیکن خریداری شود باید مربی بعدی از آن آگاه شود و مربی بعدی تایید کند به چنین بازیکنی نیاز دارد یا خیر.

رانگنیک پیش از مسابقه با لیورپول نیز صحبت‌های مهمی در خصوص آینده منچستریونایتد با اسکای کرد و شدیدا از مدیریت تیم انتقاد کرد. او پیش از بازی به «ملیسا ردی»،‌ خبرنگار اسکای گفت که در همه پست‌ها به غیر از دروازه، یونایتد باید بازیکن بخرد اگر می‌خواهد رو به جلو حرکت کند.

رومانو پس از این اظهارنظرها از اولین گزینه‌های خط تهاجمی منچستریونایتد پرده برداشت و مدعی شد که پروژه جذب بازیکنان در شیاطین سرخ آغاز شده است.

رومانو نوشت: منچستریونایتد ۱۰۰ درصد در تابستان مهاجم خریداری خواهد کرد. «داروین نونز» و «ریچارلیسون» اسامی هستند که به شدت روی آنها بحث می‌شود. البته تصمیم نهایی را باید مربی بعدی «اریک تن‌هاگ» بگیرد.

داروین نونز، مهاجم بنفیکاست که در این فصل عالی کار کرده و توانسته بالاتر از طارمی به آقای گل پرتغال نام گیرد. او ۲۵ گل زده، در حالی که ستاره کشورمان ۱۸ گل به ثمر رسانده است.

تن‌هاگ هر چه سریع‌تر باید به منچستریونایتد بیاید و تصمیمات خود را عملی کند. گفته شده بود پس از جام حذفی هلند، این سرمربی جوان به اولدترافورد خواهد آمد که این اتفاق رخ نداد. یونایتد اکنون در رده ششم جدول انگلیس قرار دارد و پس از شکست مقابل لیورپول شانسش برای گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان اروپا به حداقل رسید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.