واکنش کرباسچی به توهین دختر رفسنجانی به پیامبر: فائزه قبل از بیان یک مطلب، فکر نمی‌کند

دبیرکل سابق حزب کارگزاران با اشاره به اظهارات اخیر فائزه هاشمی و توهین به پیامبر اکرم (ص) گفت: خانم هاشمی معمولاً قبل از اینکه مطلبی را بیان کند، خیلی درباره آن فکر نمی‌‌کند و وقتی که آدم زیاد حرف بزند این مشکلات هم پیش می‌آید.

به گزارش تازه نیوز و به نقل از تسنیم، غلامحسین کرباسچی دبیرکل سابق حزب کارگزاران سازندگی درباره اظهارات اخیر فائزه هاشمی و توهین به پیامبر اکرم (ص) و نظر حزب کارگزاران نسبت به این سخنان موهن گفت:  من مدتی است که در جلسات حزب کارگزاران شرکت نمی‌کنم و خانم هاشمی هم تا آن زمانی که من در حزب بودم در جلسات شرکت نمی‌کرد حالا ممکن است گاهی اوقات حضور داشته باشد ولی به هر حال حضور ایشان در حزب خیلی منظم نیست. بنابراین بهتر است در ارتباط با واکنش حزب به اظهارات اخیر ایشان با آقای مرعشی که دبیرکل است، صحبت کنید.

وی افزود: اما از منظر اعلام موضع شخصی، با توجه به احترامی که برای مرحوم آقای هاشمی قائل هستم خیلی علاقه ندارم راجع به خانم فائزه هاشمی و دیگر فرزندان ایشان اظهارنظر کنم. البته اظهارات ایشان که معلوم است و بیان اینگونه اظهارات از سوی او مسبوق به سابقه بوده و خود ایشان هم فکر نمی‌کنم که بعداً متوجه شده باشد که چه مطالبی را بیان کرده است.

کرباسچی عنوان کرد: خانم هاشمی گاهی به دلیل عصبانیت یا  به هر دلیل دیگری، اظهاراتی را بیان می‌کند ولی آنچه که مشخص است این است که قبل از اینکه مطلبی را بیان کند، خیلی درباره آن فکر نمی‌کند و وقتی که آدم زیاد حرف بزند این مشکلات هم پیش می‌آید.

دبیرکل سابق حزب کارگزاران با تاکید بر اینکه عایدی اینگونه اظهارات صرفاً هزینه‌‌تراشی برای مرحوم هاشمی است، گفت:‌ البته گاهی اوقات هم پیش آمده که خانم فائزه هاشمی پس از بیان یک مطلب، از اظهاراتش ابراز پشیمانی می‌کند ولی در هر حال آدم هم نباید زیاد حرف بزند و وقتی هم که حرفی زد باید آن حرف حساب شده باشد.

اخیرا کلیپی از فائزه هاشمی در فضای مجازی دست به دست شده که دختر مرحوم هاشمی رفسنجانی در حال بیان اظهاراتی موهن درباره پیامبر گرامی اسلام، حضرت محمد(ص) است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.