پروژه بازگشت ستاره پرسپولیس کلید خورد!

این احتمال وجود دارد که احمد نوراللهی ستاره فصل گذشته پرسپولیس دوباره به این تیم برگردد.

به گزارش تازه نیوز، پرسپولیس در تابستان گذشته چند ستاره خود را از دست داد ولی بدون شک مهم ترین بازیکنی که از پرسپولیس جدا شد، احمد نوراللهی بود. شماره هشت سرخ‌ها که مدتی است به بازیکن فیکس تیم ملی تبدیل شده مهره ثابت یحیی در میانه میدان بود و فصل قبل به عنوان بهترین بازیکن لیگ هم انتخاب شد.

این مطالب را هم از دست ندهید:

یحیی هم که به خوبی از اهمیت حضور این بازیکن در تیمش باخبر بود نام او را در صدر بازیکنان تمدیدی قرار داد و مدیران باشگاه مامور مذاکره با این ستاره شدند. با این حال نتوانستند این بازیکن را در تیم‌شان نگه دارند و احمد از پرسپولیس جدا شد. باشگاه الاهلی امارات مبلغ بسیار خوبی به احمد پرداخت پیشنهاد داد و همین پیشنهاد همه معادلات را برهم زد.

نوراللهی چند روزی خودش را از دسترس پرسپولیسی‌ها خارج کرد و به تماس مدیران باشگاه جواب نمی‌داد. در نهایت هم خبر عقد قرارداد نوراللهی با باشگاه اماراتی روی خروجی خبرگزاری‌ها قرار گرفت تا به هواداران پرسپولیس شوک عجیبی وارد شود.

احمد با وجود فیکس بودن در تیم ملی و داشتن عملکرد بسیار خوب، در الاهلی اوضاع خیلی خوبی ندارد و با وجود هزینه سنگین این باشگاه برای ستاره ایرانی خود در چند بازی گذشته الاهلی در لیگ قهرمانان آسیا جایی در لیست این تیم نداشت و سکونشین بود. طبق اعلام رسانه‌های اماراتی نوراللهی به زودی از این تیم جدا خواهد شد و قرارداد این بازیکن تمدید نخواهد شد.

شنیده‌های ما حاکی از آن است که مدیران پرسپولیس قصد دارند تا احمد نور را برای فصل بعد به پرسپولیس برگردانند. اتفاقی که قطعا با استقبال هواداران و کادرفنی پرسپولیس هم روبرو خواهد شد و شاید در سال منتهی به جام جهانی برای خود احمد هم بهتر باشد که در تیمی بازی کند که بازیکن فیکس و اصلی آن باشد.

گفتنی است قرارداد نوراللهی چند ماه دیگر به پایان خواهد رسید و او بازیکن آزاد خواهد شد. با این حال نوراللهی در حال حاضر با یک پیشنهاد از قطر مواجه شده ولی اگر باشگاه پرسپولیس بتواند خواسته‌های مالی این بازیکن را برآورده کند، قطعا نوراللهی هم از بازگشت به پرسپولیس استقبال خواهد کرد.

هنوز پیشنهاد رسمی از سوی باشگاه پرسپولیس به نوراللهی داده نشده ولی پرسپولیسی‌ها پرس و جو در مورد شرایط این بازیکن را از نردیکان احمد آغاز کردند. گفتنی است مهدی قایدی دیگر بازیکن ایرانی الاهلی هم دیگر جایی در این تیم ندارد و به احتمال فراوان از این باشگاه اماراتی جدا خواهد شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.