همه معشوقه‌های ثروتمندترین مرد جهان! +تصاویر

ایلان ماسک، ثروتمندترین مرد جهان، زندگی شخصی پر فراز و نشیبی داشته است.

به گزارش تازه‌نیوز، بنیانگذار اسپیس ایکس و مدیر عامل تسلا تا به حال رابطه هایی با برخی سلبریتی های هالیوودی از قبیل گرایمز، خواننده ی کانادایی و امبر هرد بازیگر مطرح سینما داشته است. اما این میلیاردرِ عرصه ی فناوری ۲ طلاق را نیز از سر گذرانده و همچنین ۶ فرزند دارد. در این مقاله تمام زن هایی را که ماسک با آن ها بوده با هم مرور می کنیم.

جاستین ماسک

جاستین-ماسک-و-ایلان-ماسک.

او که نامش پیش از ازدواج با ماسک جاستین ویلسون،بوده، اولین همسر ایلان بود که در سال ۲۰۰۰ با او ازدواج کرد. دو سال بعد، آن ها صاحب پسری با نام نوادا الکساندر ماسک شدند اما او در ده ماهگی بر اثر «سندرم مرگ ناگهانی نوزاد» مرد. زوج ایلان و جاستین در سال ۲۰۰۴ صاحب دوقلوهایی به نام گریفین و خاویر و در سال ۲۰۰۶ صاحب سه قلوهایی به نام کای، ساکسون و دامیان ماسک شدند.

ایلان و جاستین در سال ۲۰۰۸ جدا شدند. جاستین در مقاله ای در سال ۲۰۱۰ که در نشریه Marie Claire منتشر شد، مدعی شد که همسر سابقش به او به دید یک «همسر موقت» نگاه می کرده است.

تلولا رایلی

تلولا رایلی و ایلان ماسک

۶ هفته پس از تقاضای طلاق ماسک از جاستین در سال ۲۰۱۰، ایلان با این بازیگر انگلیسی نامزد کرد. آن ها در سال ۲۰۱۴ به مشکل برخوردند و به درخواست ماسک از هم جدا شدند. این زوج، ۱۸ ماه بعد روابط شان رو به بهبودی رفت و دومرتبه با هم ازدواج کردند اما در سال ۲۰۱۶ به درخواست رایلی از هم جدا شدند.

امبر هرد

امبر هرد و ایلان ماسک

امبر هرد

پس از همسر دومش، ماسک در سال ۲۰۱۶، کمی پس از طلاق هرد از جانی دپ، رابطه ای را با این بازیگر هالیوود آغاز کرد. آن ها در نهایت پس از یک سال به دلیل برنامه های زمانی پرمشغله شان از هم جدا شدند.

در سال ۲۰۱۷، ماسک به مجله Rolling Stone گفت که نتوانسته به راحتی با پایان این رابطه کنار بیاید و «واقعاً عاشق» امبر هرد بوده است.

گرایمز

گرایمز و ایلان ماسک

در سپتامبر ۲۰۲۱، ماسک خبر جدایی اش از گرایمز ـ که نام اصلی اش کلِر بوشِی است ـ را پس از سه سال زندگی مشترک اعلام کرد. آن ها در سال ۲۰۱۸ رابطه شان را آغاز کردند و اولین فرزندشان با نام X Æ A-Xii در ۴ مه ۲۰۲۰ به دنیا آمد.

در ماه مارس ۲۰۲۲، گرایمز اعلام کرد که بچه دوم شان ـ دختری با نام Exa Dark Sideræl یا به اختصار Y توسط رحم اجاره ای به دنیا آمده است.

ناتاشا باست

ناتاشا باست و ایلان ماسک

طبق گزارش ها ثروتمندترین مرد جهان چند ماه پس از جدایی از گرایمز با یک بازیگر دیگر رابطه ای را آغاز کرده است. یک منبع موثق درباره رابطه آن ها به Hollywood Life گفت: «آن ها چند ماه است که با هم رابطه دارند و به هم متعهد هستند.»

منبع: روزیاتو

بیشتر بخوانید:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.